لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تنور مذاکرات دوباره داغ شد، سفر ظریف به برلین و بروکسل

وزیر امور خارجه کشورمان فردا (پنجشنبه) ژنو را به مقصد برلین و بروکسل و دیدار با همتای آلمانی و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ترک می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که به منظور رایزنی و گفت وگوی دوجانبه با جان کری همتای آمریکایی خود در خصوص راه  حل جامع هسته ای در ژنو به سر می برد، فردا (پنجشنبه) ژنو را به مقصد برلین و بروکسل و دیدار با فرانک والتر اشتاین مایر همتای آلمانی و فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ترک می کند.

محمدجواد ظریف بامداد امروز (چهارشنبه) برای گفت  و گوی دو جانبه با همتای آمریکایی خود در صدر تیم مذاکره کننده هسته  ای تهران را به مقصد ژنو ترک کرد و ساعت 11:30 به وقت محلی (14 به وقت تهران) با کری به گفت  و گو نشست که دور نخست این گفت  و گوها یک ساعت و 45 دقیقه به طول انجامید و  دور دوم جریان است.

مذاکره کننده ارشد هسته  ای کشورمان پیش از دیدار با جان کری در جمع خبرنگاران گفت که دیدارش با «جان کری» برای بررسی پیشرفت  ها در زمینه کم کردن اختلافات در مذاکرات هسته  ای حائز اهمیت است و افزود: معتقدم که دیدار با کری حائز اهمیت است، زیرا آمادگی طرفین مذاکره «برای پیشروی و تسریع فرایند مذاکرات را نشان می دهد».

ظریف درباره احتمال رسیدن طرفین به توافق نهایی نیز گفت: «بررسی می کنیم. همه موضوعات تا زمانی که آنها را رفع کنیم سخت است و وقتی آن را حل کنیم، دیگر، همه موضوعات ساده می شود.

وی افزود: «این همان دلیلی است که ما اینجا هستیم. بررسی می کنیم. فکر می کنم اگر در مذاکرات و مباحثات جدی، درباره اختلافات خود تعامل کنیم، جهانی امن  تر و محتاط  تر خواهیم داشت و سپس خواهیم فهمید چیزهایی که  ما را به یکدیگر وصل می کند و ارتباط می دهد، بسیار بیشتر از چیزهایی است که بین ما جدایی می اندازد.»

جدید ترین مطالب سایت