لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قتل در قطار مشهد - تهران

زن و شوهری که مسافری عراقی را در قطار مشهد- تهران به قتل رسانده اند در جریان تحقیقات تخصصی پلیس دستگیر شدند.

روزنامه شرق: زن و شوهری که مسافری عراقی را در قطار مشهد- تهران به قتل رسانده اند در جریان تحقیقات تخصصی پلیس دستگیر شدند. 

مسوولان قطار مشهد- تهران حدود ساعت پنج صبح روز سه شنبه مطلع شدند سه مسافر قطار به شدت بدحال هستند. آنها موضوع را با ایستگاه سمنان در میان گذاشتند اما یکی از این افراد در راه جانش را از دست داد. دو مسافر دیگر که از اتباع عراق هستند به محض رسیدن قطار به ایستگاه به بیمارستان منتقل شدند. در بررسی های اولیه معلوم شد سه هم وطن بعد از خوردن آب  معدنی که زوجی جوان به آنها داده بودند، به این حال افتادند.

 همچنین شواهد نشان می داد پنج میلیون تومان پول نقد و سه تلفن همراه از آنها به سرقت رفته است. به این ترتیب پرونده ای جنایی تشکیل و تلاش ها برای دستگیری زوج سارق آغاز شد. کارآگاهان پیش از هر اقدامی فهرست مسافران را بررسی کردند و فهمیدند زن و شوهری جوان ساعت سه بامداد در ایستگاه شاهرود از قطار پیاده شدند. پلیس به این زوج مظنون شد و گروهی از ماموران راهی ایستگاه موردنظر شدند و با پرس وجو از کارکنان فهمیدند این زوج بعد از پیاده شدن از قطار با خودرویی مسافربر ایستگاه را ترک کردند.

 مرد مسافربر وقتی بازجویی شد، گفت: «زوج جوان از من خواستند آنها را به مسافرخانه ببرم من هم این کار را انجام دادم.»کارآگاهان در ادامه تحقیقات به سرعت راهی مسافرخانه شدند و با اطمینان از اینکه مظنونان هنوز در آنجا حضور دارند با کسب مجوزهای لازم به اتاق این دو رفتند و آنها را دستگیر کردند. ماموران بعد از بازرسی اموال این متهمان توانستند پول و گوشی های مسروقه را کشف کنند. 

متهمان به مقر انتظامی منتقل شدند و در حالی که چاره ای جز بیان حقیقت نداشتند به ارتکاب قتل اقرار کردند. این زوج که از اهالی جنوب و شرق کشور هستند در بازجویی ها توضیح دادند برای سرقت از مسافران قطار نقشه کشیده بودند. مرد جوان در اعترافاتش گفت: «من و همسرم برای اینکه بتوانیم دزدی را انجام بدهیم قوطی آب  معدنی تهیه و آنها را مسموم کردیم.

 هدفمان این نبود که کسی را به قتل برسانیم بلکه فقط می خواستیم طعمه هایمان را بی هوش و از آنها دزدی کنیم. در قطار وقتی با سه مرد عراقی مواجه شدیم احتمال دادیم پول زیادی همراه داشته باشند به همین دلیل آب معدنی های مسموم را به آنها تعارف کردیم.»

متهم در ادامه به کارآگاهان گفت: «وقتی سه مرد بی هوش شدند اموال باارزش آنها را برداشتیم و در اولین ایستگاه از قطار پیاده شدیم. ما خیال نمی کردیم به این زودی کسی متوجه ماجرا شود و فکر می کردیم می توانیم تا صبح در مسافرخانه استراحت و بعد از آن فرار کنیم.»همسر این مرد نیز با تایید گفته های شوهرش توضیح داد: «ما به هیچ وجه قصد آدم کشی نداشتیم و از کاری که انجام داده ایم پشیمان هستیم.»

بنابراین گزارش، متهمان در حال حاضر در بازداشت به سر می برند. همچنین جسد مقتول ٥١ساله به پزشکی قانونی فرستاده شده تا آزمایش های لازم انجام و علت مرگ به صورت دقیق مشخص شود. پرونده متهمان بعد از اتمام تحقیقات مقدماتی در اختیار دادگاه کیفری قرار می گیرد.

قتل در قطار مشهد - تهران

جدید ترین مطالب سایت