لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تروریست ها از سوریه به اروپا آمدند/اسلام ستیزی ادامه دارد

رسانه ها از افزایش تدابیر امنیتی پلیس انگلیس در اطراف ساختمان های پراهمیت و پرخطر از جمله ساختمان مراکز یهودی در این کشور خبر دادند. انگلیسی ها از آن نگران اند که پیکان حملات تروریستی به این مراکز برسد. غرب تلاش دارد عاملان حمله را مسلمان جلوه دهد.

به گزارش «گروه ترجمه» پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، روزنامه انگلیسی «دیلی میل» در شماره امروز خود در اینترنت نوشت: در پی ناامنی های اخیر در کشورهای مختلف اروپا، که از فرانسه آغاز شد و به بلژیک رسید، مقامات انگلیسی، به فکر چاره افتادند و از بیم آسیب رسیدن به مراکز مهم، بر تدابیر امنیتی در اطراف مراکز پرخطر و پراهمیت، از جمله ساختمان های یهودیان افزود.

تروریست ها از سوریه به اروپا آمدند/اسلام ستیزی ادامه دارد

این تدابیر پس از آن به اجرا گذاشته می شود که گروهی از تروریست های داعش، حدود 10 روز پیش، با حمله به دفترهفته نامه فرانسوی «شارلی ابدو» در پاریس، پایتخت فرانسه، 12 تن را کشتند. در این کشور، گروگان گیری و حملاتی به مراکز مختلف صورت گرفت.

همچنین دیروز خبر رسید پلیس بلژیک توانسته است در عملیاتی ضد تروریستی، دو تن از تروریست ها را کشته، یک تن دیگر را زخمی کند. در همین حال، شماری از تروریست ها نیز توانستند از محل این عملیات، در شهر ورویه در شرق بلژیک فرار کنند.

در همین حال، مارک رولی، جانشین فرمانده پلیس کلانشهر لندن، در سخنانی، ضمن تائید بر اینکه نیروهای پلیس بیشتری برای امنیت مراکز پرخطر، از جمله مدارس یهودیان و همچنین با هدف مقابله با تهدیدها علیه پلیس به کارگیری شده اند، گفت: با توجه به اقدامات امنیتی که در کشورهای دیگر در اروپا و سراسر جهان صورت گرفته، اقدامات دیگری برای تامین امنیت در انگلیس اجرایی می شود. 

تروریست ها از سوریه به اروپا آمدند/اسلام ستیزی ادامه دارد

برخی مراکز و نهادهای خاص در آمریکا و کشورهای اروپایی تلاش دارند ناامنی ها را به مسلمانان مربوط کنند، حال آنکه گروهک های تروریستی از جمله داعش و النصره، تا چند ماه پیش، در سوریه از حمایت آشکار و رسمی این کشورها و هم پیمانان عربی آنها برخوردار بودند. اما چون موج ناامنی ها به بخش هایی از عراق که منافع آمریکا در آنجا تامین می شود، نزدیک شد، غربی ها با هدایت آمریکا، ائتلاف تشکیل دادند و با حملات ظاهری و جسته و گریخته، خود را مدافع مردم و مخالف داعش و تروریست های دیگر جلوه دادند.

کارشناسان معتقدند حمله به دفتر نشریه فرانسوی شارلی ابدو هم با همین هدف طراحی و اجرا شد. آنها می خواهند مسلمانان را عامل ناامنی در کشورهای خود و در سراسر جهان جلوه دهند تا از این راه، مسلمانان را تحت فشار قرار دهند و توجیهی پیدا کنند برای حمله نظامی و تحریم احتمالی علیه کشورهای مسلمان.

مقامات و کارشناسان پیش از این بارها هشدار داده بودند، چنانچه حمایت های محور غربی - عربی از تروریست ها و گروه های مسلح در سوریه ادامه یابد، این خطر وجود دارد که ناامنی به دیگر کشورهای منطقه و دیگر مناطق جهان، به ویژه کشورهایی که تروریست به سوریه اعزام می کنند، سرایت کند.

تروریست ها از سوریه به اروپا آمدند/اسلام ستیزی ادامه دارد

جدید ترین مطالب سایت