لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

استقلال هم خریدار پیدا کرد

روز شنبه امیررضا خادم، اعضای هیات مدیره استقلال را به دفتر خود فراخواند تا در مورد مسائل مالی این تیم بحث و گفتگو شود. در ابتدا قرار بود نشستی که در آن فتح اله زاده، شهریاری، زمانی و قلعه نوعی حضور داشتند فقط در مورد چگونگی...

روز شنبه امیررضا خادم، اعضای هیات مدیره استقلال را به دفتر خود فراخواند تا در مورد مسائل مالی این تیم بحث و گفتگو شود. در ابتدا قرار بود نشستی که در آن فتح اله زاده، شهریاری، زمانی و قلعه نوعی حضور داشتند فقط در مورد چگونگی پرداخت بدهی 40میلیاردی باشد، اما حاجی از فرصت استفاده کرد و پیشنهادهای خود را در مورد ادامه فعالیت به عنوان مدیرعامل تیم به اطلاع خادم رساند.

نکته قابل توجه اینکه خادم تلاش بسیاری کرد تا آن جلسه سمت و سوی مدیریتی نداشته باشد و فقط به بررسی راه کارهای موجود برای رفع بدهی ها محدود شود ولی فتح الله زاده که فرصت را غنیمت شمرده بود حرفهای خود را زد زیرا معتقد بود شاید دیگر چنین فرصتی دست ندهد.

درخواست 20 میلیاردی

پس از آنکه حسابرس های وزات ورزش و جوانان اعلام کردند که باشگاه استقلال مبلغی در حدود 40 میلیارد تومان بدهی دارد، فتح الله زاده در این نشست اعلام کرد که اگر با شروط او موافقت شود حاضر است در سمت مدیرعاملی بماند و پس از دریافت 20 میلیارد از سوی وزارت ورزش تمام بدهی ها را از بین ببرد. حاجی اعتقاد داشت که وزارت ورزش از 4 سال گذشته تاکنون مبلغی در حدود 24 میلیارد تومان به استقلال بدهکاراست و اگر می خواهد او بدهی ها را صاف کند با پرداخت 20 میلیاردی به حساب باشگاه شرایط را برای او فراهم کند.

استقلال خریدار پیدا کرد

در حالی که طی روزهای گذشته شخصی یا گروهی برای خرید سهام استقلال از طریق مزایده اقدام نکرده بود، با خبر شدیم درست بعد از جلسه فتح الله زاده با خادم و ارائه پیشنهاد برای در اختیار گرفتن استقلال، مسئولان یک بانک خصوصی که تا قبل از این ارتباط خوبی با استقلال داشتند با ارائه پیشنهاد به خادم خواستار دراختیار گرفتن استقلال شدند.

در این خصوص گفته می شود برخی از اعضای هیات موسس این بانک قصد داشتند نشستی با خادم داشته باشند و به نظر می رسد حالا که فتح الله زاده از استعفا پشیمان شده از این پس شاهد مشتریهای بیشتری برای خرید سهام باشگاه باشیم.

منبع خبر:فیفادی

جدید ترین مطالب سایت