فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فوتبالیست هایی که بازیگر شدند

می توان گفت که فوتبالیست  ها و بازیگران هر دو گروه های محبوبی بین عمده مردم هستند و برای اینکه کدام یک از این دو قشر محبوب  ترند، پاسخ مشخصی وجود ندارد.

هموطن:می توان گفت که فوتبالیست  ها و بازیگران هر دو گروه های محبوبی بین عمده مردم هستند و برای اینکه کدام یک از این دو قشر محبوب  ترند، پاسخ مشخصی وجود ندارد. برخی از فوتبالیست  ها شانس خود را برای ورود به دنیای هنرپیشگی و بازیگری هم امتحان کرده  اند. بیشتر آن ها به ایفای نقش کوتاهی بسنده کرده اند و تنها عده کمی توانسته اند هم در برابر دوربین و هم درون مستطیل سبز ستاره باشند. 

علی پروین؛ آخرین سلطان

«علی پروین»، بازیکن پیشکسوت فوتبال به تازگی برای ایفای نقشی در سریال «آخرین سلطان» روبه روی دوربین قرار گرفته است. البته این اولین تجربه بازیگری وی نیست. سلطان سرخ پوشان قبلا یک بار در سال ۱۳۷۹ درفیلم فوتبالیست ها به کارگردانی «علی اکبر ثقفی» بازی کرده است.

فوتبالیست هایی که بازیگر شدند

حمید استیلی؛ باز هم فوتبالیست ها

این بازیکن و مربی فوتبال هم در سال ۱۳۷۹ جلوی دوربین علی اکبر ثقفی رفت تا برای اولین بار بازیگری را در فیلم «فوتبالیست ها» تجربه کند.

فوتبالیست هایی که بازیگر شدند

احمدرضا عابدزاده؛ از دروازه بانی تا بازیگری

«احمدرضا عابدزاده» هم با فیلم «ازدواج غیابی» به جرگه بازیگران پیوست. دروازه بان سابق تیم پرسپولیس، سال ۷۹ بازیگری را تجربه کرد. 

فوتبالیست هایی که بازیگر شدند

علی انصاریان؛ سرخابی هنرپیشه

علی انصاریان را می توان از اولین افراد نسل جدید فوتبالی هاست که وارد دنیای بازیگری شده است. این بازیکن سابق تیم های پرسپولیس و استقلال، کار بازیگری را با سریال «زیر آسمان شهر» آغاز کرد. سپس در سال های بعد در سریال های «چارخونه» و «خانه اجاره ای» به ایفای نقش پرداخت. اما جدیدترین و جدی ترین حضور انصاریان در دنیای بازیگری با فیلم سینمایی «کلاف »برای او رقم خورد. فیلمی با ژانر اکشن که سبک مورد علاقه انصاریان است. انصاریان در دنیای فوتبال جزو پرسروصداها بود. شاید بتوان گفت مهم ترین واقعه ورزشی زندگی فوتبالی وی  انتقالش از تیم پرسپولیس به استقلال بوده است. 

فوتبالیست هایی که بازیگر شدند

علیرضا واحدینیکبخت ؛ تجربه کوتاه آقای حاشیه

«واحدی نیکبخت» هم با سریال زیر آسمان شهر شانس خود را برای بازیگری امتحان کرد. نیکبخت در دنیای حرفه ای فوتبال هم جزو بازیکنان جنجالی بود. با انتقالش از استقلال به پرسپولیس در سال ۱۳۸۵  باعث سروصدای زیادی در فوتبال کشور شد. 

فوتبالیست هایی که بازیگر شدند

کریم باقری؛ کاپیتان سرخ ها در تلویزیون

این بازیکن باسابقه فوتبال هم در سال ۱۳۸۹  توانست نقش کوتاهی را ایفا کند. کاپیتان سابق تیم پرسپولیس، در سریال «در مسیر زایند رود» به عنوان بازیگر مهمان حضور پیدا کرد.

فوتبالیست هایی که بازیگر شدند

آرش برهانی؛ گلزن استقلال و بازیگری

آرش برهانی هم جزء آخرین افرادی است که به بازیگری روی آورده. وی یک بار در سریال «در مسیر زاینده رود» به عنوان بازیگر مهمان حضور پیدا کرد. در سال ۹۲ هم در سریال «پژمان» نقش کوتاهی را ایفا کرد. 

فوتبالیست هایی که بازیگر شدند

نیما نکیسا؛ از ورزش تا موسیقی و بازیگری

نیما نکیسا دروازه بان سابق تیم پرسپولیس هم جزو کسانی است که خیلی زود وارد دنیای هنر شد. نکیسا ابتدا وارد دنیای موسیقی و خوانندگی شد و بعد از آن سری هم به دنیای بازیگری زد. «مامان بهروز منو زد» عنوان فیلم سینمایی است که نکیسا در سال ۱۳۹۰ در آن بازی کرده است.  

فوتبالیست هایی که بازیگر شدند

پژمان جمشیدی؛ درخشش در بازیگری

«پژمان جمشیدی» را می توان از موفق ترین هنرپیشگان فوتبالیست دانست. مدافع سابق تیم پرسپولیس که با سریال « ساختمان پزشکان»  وارد بازیگری شد، به سرعت در این حرفه پیشرفت کرد و با سریال «پژمان» هنر بازیگری خود را به اوج رساند. جمشیدی علاوه بر مجموعه های تلویزیونی، در فیلم سینمایی «آتش بس۲» و چندین تئاتر هم ایفای نقش کرده است. سریال «سال های ابری» آخرین سریالی است که وی در آن به عنوان بازیگر حضور داشته و هم اکنون در حال پخش است. «پژمان۲» عنوان مجموعه ای است که به زودی جمشیدی در آن به ایفای نقش خواهد پرداخت.

فوتبالیست هایی که بازیگر شدند

بهروز رهبری فرد- علی موسوی- محمد محمدی، دوستان «پژمان»

بازیکن سابق تیم پرسپولیس هم با «پژمان» کار بازیگری خود را آغاز کرد. رهبری فر توانست ثابت کند که در بازیگری هم مثل فوتبال توانایی دارد.  دراین سریال علاوه بر رهبری فرد «علی موسوی» بازیکن سابق استقلال و محمد محمدی دروازه بان سابق سرخابی ها نیز در این سریال ایفای نقش کردند. بیشتر این بازیگران را در «پژمان» در حال فوتبال دیدن تماشا کردیم.

فوتبالیست هایی که بازیگر شدند

مهدی امیرآبادی؛ آخرین هنرمند فوتبالی 

شاید «مهدی امیرآبادی» آخرین فوتبالیستی باشد که به بازیگری روی آورده است. امیر آبادی  هم در مجموعه تلویزیونی «آخرین بازی» که که  مراحل فیلمبرداری خود را می گذراند، به عنوان بازیگر حضور پیدا کرده است. این مدافع استقلال در این سریال نقش یک بازیکن فوتبال را بازی می کند. 

فوتبالیست هایی که بازیگر شدند

ورود دنیای فوتبال به دنیای هنر در دنیا بی سابقه نیست. بازیکنان فوتبال زیادی در جهان وارد حرفه بازیگری شدند. پله،دیوید بکام، زین الدین زیدان، اریک کانتونا، رونالدو، وینی جونز و بسیاری دیگر شانس شان را برای بازیگری امتحان کرده اند.

جدید ترین مطالب سایت