فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

با مسلمانان با «پتک در دست» تعامل نکنید

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا گفت اروپا باید در واکنش به حملات هفته گذشته افراطیون در پاریس، برای تعامل بهتر با جوامع مسلمانان تلاش بیشتری انجام دهد و نباید "صرفا با یک پتک در دست واکنش نشان دهد".

به گزارش خبرگزاری فرانسه از واشنگتن، باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا پس از دیدار با دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید گفت: آمریکا و انگلیس در کنار فرانسه هستند.

وی در عین حال هشدار داد که واکنش به این خشونتها نباید صرفا یک سرکوب امنیتی باشد.

اوباما گفت: من می دانم وقتی من می گویم ما هر آنچه در توان داریم برای کمک به فرانسه در اجرای عدالت خواهیم گذاشت، دیوید کامرون به من ملحق خواهد شد. کشورهای ما در حال همکاری برای جلوگیری از حملات و شکست دادن این شبکه های تروریستی هستند.

اوباما افزود: حملات پاریس نشان داد که چطور گروههایی نظیر القاعده و داعش فعالانه در حال تشویق مردم کشورهای ما برای ملحق شدن به تروریسم هستند.

رئیس جمهور آمریکا افزود: بمب گذاری سال 2013 در جریان برگزاری مسابقه دو ماراتن بوستون نشان داد که آمریکا به طور کامل در برابر سلولهای جهادی ایمن نیست اما بیش از سایرین در تعامل با اقلیت ها موفق بوده است.  

رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد: بزرگترین مزیت ما این است که جوامع مسلمان ما خود را آمریکایی احساس می کنند.

وی افزود این بسیار مهم است که اروپا سرکوبگرایانه و با رویکرد نظامی با این مشکلات برخورد نکند.

اوباما گفت: آمریکا در ماه فوریه یک نشست سران درباره مقابه با افراط گرایی خشونت بار و تهدید

 افراطی ها که از جنگ سوریه به کشورهای خود باز می گردند، برگزار خواهد کرد.

رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه انگلیس متحد آمریکاست، افزود: دیوید کامرون و انگلیس شریک قوی آمریکا از جمله در زمینه تبادل اطلاعات و تقویت امنیت مرزی هستند.

با مسلمانان با «پتک در دست» تعامل نکنید

جدید ترین مطالب سایت