فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مسکو درباره تحریم ها مذاکره نمی‌کند

آلکساندر لوکاشویچ، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد: روسیه درباره شرایط لغو تحریم ها با اتحادیه اروپا مذاکره نخواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، آلکساندر لوکاشویچ، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد: روسیه در مورد شرایط لغو تحریم ها با اتحادیه اروپا مذاکره نخواهد کرد.  لوکاشویچ در بیانیه خود خاطرنشان کرد: روسیه از همکاری با اتحادیه اروپا صرف نظر نمی کند اما قصد نداریم در مورد شرایط لغو تحریم های ضدروسی با بروکسل مذاکره کنیم.

وی افزود: موضع روسیه در قبال روابط با اتحادیه اروپا واضح و شفاف است. بارها اعلام کرده ایم که راجع به هیچ معیاری برای لغو تحریم ها بر ضد روسیه مذاکره نمی کنیم.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه بر آمادگی کشورش برای از سرگیری همکاری ها با اروپا در عرصه های مختلف تاکید کرد.

وی افزود: به رغم بحران موقت در روابط روسیه و اتحادیه اروپا، دو طرف باید همکاری ها خود را از سربگیرند زیرا جامعه جهانی با چالش هایی مواجه است که هیچ کشوری نمی تواند به تنهایی بر آنها غالب شود.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در مورد این چالش ها از جمله به مساله تروریسم بین المللی، جنایات سازمان یافته، ویروس ابولا، حل و فصل مناقشه سوریه و خاورمیانه اشاره کرد.

اتحادیه اروپا به پیروی از مواضع آمریکا در قبال روسیه در مساله اوکراین در ماه های اخیر چند بسته تحریم در عرصه های مهمی همچون مالی و اقتصادی علیه مسکو اعمال کرده است. درحال حاضر روابط روسیه با اتحادیه اروپا، مهم ترین شریک تجاری این کشور، سرد و پرتنش است.

مسکو درباره تحریم ها مذاکره نمی‌کند

جدید ترین مطالب سایت