فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رئیس دانشگاه تهران معرفی شد

وزیر علوم سرپرست کنونی دانشگاه تهران را برای ریاست این دانشگاه به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی کرد. محمود نیلی احمدآبادی از هفت ماه پیش سرپرست دانشگاه تهران شده و مهلت قانونی سرپرستی اش هم تمام شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، تکلیف رئیس  دانشگاه تهران پس از ۳۰۵ روز در جلسه روز سه شنبه این هفته شورای عالی انقلاب فرهنگی مشخص می شود.

بررسی صلاحیت سرپرستان 7 دانشگاه و محمود نیلی احمدآبادی رئیس پیشنهادی دانشگاه تهران در دستور کار جلسه این هفته شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

رضا فرجی دانا وزیر معزول وزارت علوم در تاریخ 29 بهمن ماه سال 92 فرهاد رهبر رئیس سابق دانشگاه تهران را از مسئولیتش عزل کرد و پس از این تغییر بود که دانشگاه تهران تا به امروز رئیس قطعی نداشت و با سرپرست این دانشگاه اداره شد.

محمود نیلی احمدآبادی در 19 خرداد سال 93 نیز از سوی رضا فرجی دانا وزیر وقت علوم به عنوان سرپرست دانشگاه تهران معرفی شد و پس از گذشت 7 ماه در حالی که مهلت قانونی سرپرستی وی در دانشگاه تهران پایان یافته، به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی شد.

محمد فرهادی وزیر علوم در آخرین سخنان خود درباره معرفی سرپرست دانشگاه تهران به شورای عالی انقلاب فرهنگی و وضعیت ریاست این دانشگاه، گفته بود که آقای رئیس جمهور در این زمینه شخصاً نظر دارند و ظاهرا با تاکید و پیگیری رئیس جمهور، محمود نیلی  احمدآبادی به عنوان رئیس پیشنهادی دانشگاه تهران به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی شده و تایید صلاحیتش سه شنبه این هفته در جلسه شورا بررسی می شود.

در نخستین رتبه بندی دانشگاهی که که در پایگاه استنادی جهان اسلام، انجام شده است، دانشگاه تهران در بین320 دانشگاه از کشورهای  اسلامی  با کسب میانگین امتیاز 82 از100،  برترین دانشگاه جهان اسلام شناخته شده است.

دراین رتبه بندی براساس 4 شاخص ارزیابی، دانشگاه تهران توانست رتبه های نخست در علوم طبیعی، دوم در علوم فنی و مهندسی، سوم در علوم انسانی و رتبه ششم در علوم اجتماعی را کسب کند که در جمع بندی نهایی، در رتبه برتر قرارگرفت.

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) یک سامانه اطلاع رسانی علمی است که درصدد تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر است و سومین نظام استنادی جهان  است.

جدید ترین مطالب سایت