لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ورود سامانه بارشی به جنوب کشور/ افت دما در شمال شرق کشور

براساس نقشه های پیش یابی با ورود سامانه بارشی به جنوب کشور در استانهای واقع در جنوب بارندگی آغاز شده و به تدریج گستره بارش ها به شرق و سپس شمال شرق و مرکز کشیده می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مدیرپیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور آخرین پیش بینی ها از وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد. وی گفت: با ورود سامانه بارشی به جنوب کشور در استانهای واقع در جنوب بارندگی آغاز شده و به تدریج گستره بارش ها به شرق و سپس شمال شرق و مرکز کشیده می شود.

احد وظیفه، با بیان اینکه روز یکشنبه بارش در مناطق یاد شده تشدید می شود، گفت: از روز دوشنبه این سامانه به مناطق جنوب شرق گسترده می شود وبتدریج اواخر وقت روز سه شنبه از مرزهای شرقی کشور خارج می شود و شدت بارش ها روز یکشنبه دراستان های کهگیلویه و بویراحمد، فارس، بوشهر و ارتفاعات جنوبی و مرکزی زاگرس و روز دوشنبه دربخش هایی از استان های کرمان، هرمزگان و سیستان وبلوچستان خواهد بود.

مدیر پبش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از بارش برف در مناطق سردسیر خبر داد و گفت: امروز یکشنبه برای شمال شرق کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.

وظیفه با بیان اینکه روزهای یکشنبه تا سه شنبه خلیج فارس مواج خواهد بود، گفت: امروز با تقویت جریان های شمالی ضمن کاهش دما در سواحل دریای خزر بارش در این مناطق به ویژه غرب سواحل تشدید می شود، روز یکشنبه نیز بارش در سواحل خزر ادامه داشته و به تدریج روز دوشنبه بارش در سواحل قطع می شود.

مدیر پبش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وضعیت هوای تهران اظهار کرد: بر این اساس، آسمان تهران در روز یکشنبه نیمه ابری و در پاره ای نقاط بارش پراکنده و وزش باد به تدریج کاهش ابر پیش بینی می شود و حداقل و حداکثر دما دراین روز 3 و 10درجه سانتیگراد خواهد بود. در روز دوشنبه نیز آسمان پایتخت کمی ابری و در پاره ای نقاط با وزش باد خواهد بود و حداقل و حداکثر دما در این روز به 1 و 9 درجه سانتیگراد خواهد رسید.

جدید ترین مطالب سایت