لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کاهش قیمت نفت عادی نیست/ روسیه و ایران کشورهای هدف جنگ اقتصادی

نوری المالکی گفت: جنگ اقتصادی ممکن است مخرب تر و موثرتر از جنگ های متعارف بر بشریت باشد. جنگ اقتصادی علیه این کشورها مکمل نقش تروریسم است که افراد بیگناه را می کشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نوری المالکی معاون رئیس جمهورعراق درمصاحبه با تعدادی ازخبرنگاران دراستان بصره، در خصوص کاهش قیمت جهانی نفت، تصریح کرد: کاهش قیمت نفت یک شرایط عادی اقتصادی نیست، این یک روند سیاسی است که با هدف تخریب اقتصاد کشورهای خاص دنبال می شود.

معاون رئیس جمهورعراق افزود: روسیه و ایران، نخستین کشورهایی هستند که هدف این جنگ اقتصادی قرار گرفته اند و این مساله بر عراق نیز تاثیر منفی داشته است.

نوری المالکی گفت: جنگ اقتصادی ممکن است مخرب تر و موثرتر از جنگ های متعارف بر بشریت باشد. جنگ اقتصادی علیه این کشورها مکمل نقش تروریسم است که افراد بیگناه را می کشد. جنگ های اقتصادی ساختار کشورهای هدف قرار گرفته را نابود می کند و منجر به گرسنگی مردم این کشورها می شود.

قیمت نفت از حدود 100 دلار در هر بشکه در ماه ژوئن به کمتر از 50 دلار رسیده است. اوپک نیز اعلام کرده است که در شرایط کنونی و علی رغم کاهش قیمت نفت، سطح تولید خود را بدون تغییر حفظ خواهد کرد. شرکت های بزرگ نفتی جهان نیز تصمیم گرفته اند تا به دنبال افت شدید قیمت نفت، فرصت های شغلی خود را کاهش دهند. شرکت بریتیش پترولیوم اعلام کرده است که بیش از 300 فرصت شغلی را در پروژه های نفتی خود در دریای شمال، کاهش می دهد. این شرکت 4 هزار کارمند در دریای شمال و 11 هزار کارمند دیگر در سراسر انگلیس دارد.

کاهش قیمت نفت عادی نیست/ روسیه و ایران کشورهای هدف جنگ اقتصادی

جدید ترین مطالب سایت