لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ماجرای دختری که زیبای خفته است!! + عکس

می گویند نوجوان ها می توانند ساعت ها بدون مشکل بخوابند؛ اما یک زن جوان به بیماری نادری دچار شده که باعث می شود، در شبانه روز تا 22 ساعت بخوابد...

می گویند نوجوان ها می توانند ساعت ها بدون مشکل بخوابند؛ اما یک زن جوان به بیماری نادری دچار شده که باعث می شود، در شبانه روز تا 22 ساعت بخوابد.

«بث گودیر» 20 ساله از سندروم «زیبای خفته» رنج می برد، عارضه ای عصبی که از 16 سالگی گرفتارش شده و باعث می شود به طور متوسط، شب ها 18 ساعت بخوابد.

البته این بیماری دائمی نیست و گاه به گاه –معمولاً هر 5 هفته- سراغ بث گودیر می آید و به این ترتیب، او یک تا سه هفته فقط می خوابد و باید 24 ساعته مراقبش باشند. در این دوره، ممکن است تا 22 ساعت بخوابد و حتی وقتی بیدار است هم آشفته و گیج است.

ماجرای دختری که زیبای خفته است!! + عکس

این گمان وجود دارد که فقط هزار نفر در دنیا به این سندروم گرفتار هستند که 70 درصدشان مرد هستند. دلیل این بیماری معلوم نیست و درمانی هم برایش وجود ندارد.

او در برنامه ای در شبکه بی بی سی راجع به بیماری اش گفت: «من نصف عمرم را توی تخت گذرانده ام. شروع زندگی برای بیشتر افراد در اول جوانی است، وقتی به کالج می روی، دانشگاه می روی، کار پیدا می کنی، می فهمی کی هستی. این بیماری همه این ها را در یک مقطع خیلی مهم از تو می گیرد... انگار نصف زندگی ام محو می شود.» مادر بث هم که همراه او در این برنامه شرکت کرده بود، گفت: «... وقتی حالش خوب است، نمی گوییم "این کار را هفته بعد می کنیم". همان موقع که حالش خوب است انجام می دهیم چون ممکن است تنها فرصتی باشد که داریم.»

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت