فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اعتراف قاتل ایرانی دختر 16 ساله گرجستانی

«در گرجستان شکست عشقی خوردم و بعد از آن مرتب حالت جنون به من دست می داد، برای همین دست به ۲جنایت زدم.» اين بخشي از اعترافات پسر 29ساله اي است كه به اتهام قتل دختر 16ساله گرجستاني تحت تعقيب پليس بين الملل بود.

همشهری آنلاین: «در گرجستان شکست عشقی خوردم و بعد از آن مرتب حالت جنون به من دست می داد، برای همین دست به ۲جنایت زدم.»

 اين بخشي از اعترافات پسر 29ساله اي است كه به اتهام قتل دختر 16ساله گرجستاني تحت تعقيب پليس بين الملل بود و بعد از فرار از اين كشور در شهرستان كلاله استان گلستان، پسربچه 8ساله اي را به قتل رساند. ساعت 16بيست و دوم دي ماه مأموران پليس آگاهي شهرستان كلاله در جريان جنايت هولناكي در يكي از خيابان هاي شهر قرار گرفتند. بررسي ها نشان مي داد كه پسربچه 8ساله اي بر اثر ضربه چاقو مجروح شده و پس از انتقال به بيمارستان، جانش را از دست داده است.

با مرگ او كارآگاهان جست وجو براي دستگيري عامل جنايت را شروع كردند. آنها در نخستين اقدام راهي محل حادثه شدند. شاهدان مي گفتند كه از دور پسربچه اي را داخل كوچه ديده اند كه مرد جواني ناگهان به او نزديك شد و با چاقو ضربه اي به گردنش زد و فرار كرد. هر چند هيچ يك از شاهدان عامل جنايت را نمي شناختند اما با كمك آنها و با انجام چهره نگاري، تصويري از مرد جنايتكار به دست آمد كه شبيه يك قاتل تحت تعقيب بود. ماموران متوجه شدند كه قاتل پسربچه 8ساله، مردي ايراني است كه پيش از اين نيز به جرم قتل در گرجستان تحت تعقيب پليس بوده است.

با شناسايي قاتل كارآگاهان توانستند در كمتر از 5ساعت پس از قتل پسربچه مخفيگاه وي را در شهرستان گميشان استان گلستان شناسايي كنند. اين متهم تحت تعقيب در عملياتي غافلگيرانه دستگير شد و به اداره آگاهي انتقال يافت. قاتل 29ساله در بازجويي ها قتل پسربچه را گردن گرفت اما مدعي شد كه قصد كشتن او را نداشته است. وي گفت: ما اهل شهرستان كلاله هستيم اما با خانواده ام در كشور گرجستان زندگي مي كرديم.

من هم پيش از اين همراه خانواده ام در گرجستان بودم كه در آنجا با دختري آشنا شدم. قرار بود با هم ازدواج كنيم اما او بي دليل مرا ترك كرد و رفت. همين شكست عشقي خيلي مرا تحت تأثير قرار داد و روحيه ام به شدت به هم ريخت تا جايي كه مرتب حالت جنون به من دست مي داد.

وي افزود: وقتي در گرجستان بودم با ديدن يك دختر 16ساله گرجستاني باز همان حالت جنون به من دست داد. براي همين به سمت او حمله ور شدم و وي را به قتل رساندم. بعد از جنايت فرار كردم و به ايران آمدم و به كلاله رفتم. تا اينكه روز حادثه پسربچه 8ساله را در خيابان ديدم. 

دوباره حالت جنون به من دست داد و احساس كردم اگر با چاقو به او ضربه اي بزنم آرام مي شوم. براي همين با چاقوي ميوه خوري كه همراهم بود به گردن او ضربه اي زدم و پا به فرار گذاشتم. سرهنگ اكبري، رئيس پليس آگاهي استان گلستان با اعلام اين خبر به همشهري گفت: متهم بعد از اعتراف به جنايت راهي بازداشتگاه شد.

جدید ترین مطالب سایت