لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تساوی ایران و امارات در پایان نیمه اول

تیم های ایران و امارات در پایان نیمه اول به تساوی بدون گل رضایت دادند.

خبرگزاری ایسنا: نیمه نخست دیدار تیم های ملی ایران و امارات از گروه سوم رقابت های جام ملت های آسیا با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه نخست این دیدار را اماراتی ها کمی بهتر آغاز کردند و در دقیقه پنجم با شوتی که اسماعیل به سمت دروازه ایران زد نشان دادند که حریف دست و پا بسته ای نیستند. با این حال با گذشت 10 دقیقه از بازی این ایرانی ها بودند که بازی را در دست گرفتند. در دقیقه 14 روی پاس پولادی، سردار آزمون در موقعیتی تک به تک با دروازه بان امارات قرار گرفت اما ضربه او به اوت رفت. در ادامه این دیدار باز هم ایران فرصت گلزنی داشت و این بار حرکت خوب امیری و پاس او به آزمون می توانست تبدیل به گل شود که ضربه خوب این بازیکن با اختلافی اندک راهی اوت شد.

در دقیقه 18 این دیدار سانتر خوبی که از جناح چپ ایران برای جهانبخش ارسال شده بود، با ضربه سر او همراه شد اما ناصر، دروازه بان امارات با جاگیری مناسب مانع از فروریختن دروازه تیمش شد.

در اواسط نیمه اول بازی متعادل شد و اماراتی ها که چیزی حدود 20 دقیقه در زمین خودی به دفاع می پرداختند، به حملاتی پراکنده به سمت دروازه ایران مشغول شدند اما ساختار مناسب دفاعی ایران مانع از حادثه ای جدی روی دروازه ایران شد تا این که در دقیقه 36 روی یک ضربه ایستگاهی که به سود اماراتی ها پشت محوطه جریمه ایران اعلام شد که این توپ را احمد خلیل تلاش کرد با یک ضربه فنی به گل تبدیل کند اما دیواره دفاعی تیم ملی مانع از این اتفاق شد. در ادامه نیز شوت علی مبخوت در دقیقه 42 می توانست خطرساز شود اما توپ او با اختلاف راهی اوت شد.

در اواخر نیمه اول شاگردان کی روش روی یک کرنر ارسالی در دقیقه 44 می توانستند به گل برسند اما ضربه سر آزمون با برخورد به مدافع قطر به کرنر تبدیل شد تا نیمه نخست با تساوی بدون گل مساوی به پایان برسد. با این تساوی امارات به عنوان صدرنشین گروه سوم راهی دور یک چهارم نهایی خواهد شد.

ترکیب ایران در نیمه نخست: علیرضا حقیقی، سیدجلال حسینی، مرتضی پورعلی گنجی، خسرو حیدری، مهرداد پولادی، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، وحید امیری، سروش رفیعی، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون.

در دیگر دیدار همزمان این گروه مصاف تیم های بحرین و قطر در پایان نیمه نخست با برتری یک بر صفر بحرین به پایان رسید. برای این تیم سعید شوبار در دقیقه 35 به ثمر رساند. 

تساوی ایران و امارات در پایان نیمه اول

جدید ترین مطالب سایت