فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جایگزین احتمالی یارانه نقدی در سال 94

عضو کمیسیون انرژی مجلس از احتمال تبدیل یارانه نقدی به کارت انرژی در سال آینده خبر داد و گفت: در صورت تصویب طرح در سال آینده تمام خانوارهای ایرانی از کارت انرژی بهره مند می شوند

خبرگزاری میزان: عضو کمیسیون انرژی مجلس از احتمال تبدیل یارانه نقدی به کارت انرژی در سال آینده خبر داد و گفت: در صورت تصویب طرح در سال آینده تمام خانوارهای ایرانی از کارت انرژی بهره مند می شوند.

امیرعباس سلطانی گمانه زنی های مطرح شده در خصوص حذف یارانه پر مصرف ها را از سوی دولت و مجلس رد کرد و گفت: در حال حاضر دولت مخالف اجرای این سیاست است.

به گفته وی، هم اکنون دولت خواستار پرداخت یارانه به تمام دهک های درآمدی است و پیش بینی می شود در سال آینده هیچ گروه درآمدی از دریافت یارانه حذف نخواهد شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، در ادامه از افزایش قیمت حامل های انرژی نظیر آب، برق و گاز در سال آینده خبر داد و گفت: قیمت این حامل های انرژی در سال آینده حداقل 25 درصد افزایش خواهد یافت.

نماینده مردم بروجن با اعلام این که 34 درصد از بودجه کشور در سال آینده به نفت وابسته است ادامه داد: در سال آینده 60 درصد از بودجه کشور به صورت غیر مستقیم به نفت وابسته است.

سلطانی، با اعلام این که قیمت نفت وضعیت خوبی ندارد قیمت هر بشکه نفت در سال گذشته را حدود 100 دلار دانست و گفت: امسال این رقم کمتر از50 دلار است و پیش بینی مجلس این است که بخش قابل توجهی از بودجه تحقق نمی یابد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: اقتصاد بدون نفت امکانپذیر نیست و طرح این موضوع کاربرد تبلیغاتی دارد این در حالیست که در لایحه بودجه سال 94 با توجه به شرایط کشور انضباط مالی خوبی دارد و از شفافیت و قانونمندی خوبی برخوردار است.

جایگزین احتمالی یارانه نقدی در سال 94

جدید ترین مطالب سایت