لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فیلمی که دست دولت فرانسه را در ماجرای حمله به مجله شارلی ابدو رو می کند

اخیراً فیلم مستندی در شبکه های اجتماعی درباره مشکوک بودن حادثه حمله تروریستی به مجله شارلی ابدو و متهم کردن مسلمانان به منظور ایجاد اسلام هراسی منتشر شده که در آن سه نکته و سوال کلیدی وجود دارد.

فیلمی که دست دولت فرانسه را در ماجرای حمله به مجله شارلی ابدو رو می کند

نخست آنکه این حادثه با چند دوربین «هندی کم» و یا گوشی های تلفن همراه از زوایای مختلف فیلمبرداری شده که نشان می دهد علیرغم آنکه حادثه در حداقل زمان ممکن صورت گرفته و قاعدتاً نباید فرصت چنین فیلمبرداری هایی وجود داشته باشد، این اقدام از پیش طراحی شده بود.

نکته دوم اینکه در صحنه های نمای نزدیک تیراندازی به پلیسی که از ترس در کف پیاده رو دراز کشیده، برش های فیلمبرداری و مونتاژهایی صورت گرفته و حتی علیرغم آن به خوبی پیداست که تیر شلیک شده توسط تروریست ها نه به سر و بدن فرد بلکه به کف سنگفرش پیاده رو اصابت می کند زیرا در صورت اصابت گلوله مسلسل، قطعاً باید مغز هدف متلاشی شده و خون از آن جاری شود درحالی که چنین نبود ولی مقامات فرانسوی از کشته شدن پلیس خبر دادند.

نکته سوم اینکه چگونه می توان باور کرد تروریست هایی که برای شناخته نشدن خود نقاب به چهره دارند، در داخل خودروئی که از آن برای این عملیات استفاده کرده اند، کارت های شناسایی و اوراق هویت خود را جا گذشته باشند؟ این حادثه، سرانجام با کشته شدن متهمان این حادثه به انتها رسید تا پرونده به این ترتیب برای سوءاستفاده های بعدی مختومه شود!

 اخبار بین الملل -   جمهوری اسلامی

جدید ترین مطالب سایت