لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تنها تغییر بورس تحصیلی خارج 93

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با بیان اینکه ظرفیت و شرایط بورس امسال خارج از کشور برای دانشجویان دکتری نسبت به سابق تقریباً تغییری نداشته  است، در عین حال گفت: در جایابی بورس خارج از کشور، اولویت با مناطق محروم است...

دکتر مجتبی صدیقی در گفت وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، با بیان این که تنها تفاوت بورس امسال، انجام گزینش همراه با آزمون دکتری  است، اظهار کرد: امسال دانشجویانی که در آزمون دکتری شرکت و تمایل خود را به بورس خارج از کشور اعلام کردند، پس از اعلام نتایج آزمون، انتخاب رشته خواهند کرد؛ معرفی شدگان دو برابر ظرفیت اعلام خواهد شد و پس از بررسی سوابق علمی، نفرات انتخاب شده به خارج از کشور اعزام می شوند.

وی درباره تخصیص سهمیه برای دانشجویان مناطق محروم در بورس داخل و خارج گفت: در جایابی بورس خارج از کشور اولویت با مناطق محروم است؛ در بورس داخل نیز اکثریت قریب به اتفاق سهمیه برای دانشگاه های در حال توسعه لحاظ شده است.

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با بیان این که ظرفیت بورس خارج از کشور نسبت به سال گذشته تقریبأ بدون تغییر است، افزود: ظرفیت بورس داخل نیز همراه با فراخوان جذب وزارت خانه در اردیبهشت ماه اعلام می شود و دانشجویان دکتری متقاضی استفاده از بورس داخل می توانند در این فراخوان شرکت و از امکانات بورس داخل شامل مقرری، بورس کوتاه مدت در خارج از کشور، شرکت در کنفرانس ها و اعطای هزینه پایان نامه استفاده کنند.

معاون وزیر علوم در خصوص کلیت برنامه های در دست اقدام این وزارتخانه، تصریح کرد: در این دوره بنا بر افزایش کیفیت و توجه به نقش و رسالت اجتماعی دانشگاه ها است زیرا به طور طبیعی مشکلات مناطق برای دانشگاه های هر منطقه باید در اولویت قرار بگیرد تا با انجام پژوهش های کاربردی بتوانند مشکلات را از طریق علمی حل کنند. در بحث کیفیت نیز باید به اختیارات دانشگاه ها، حاکمیت فضای پرنشاط عمومی و اجتماعی همراه با رعایت قانون در دانشگاه ها توجه شود.

منبع خبر: مجله اینترنتی بیتوته

 

 

جدید ترین مطالب سایت