فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری به بیش از 85 هزار بازنشسته خبر داد و گفت: برای ارائه وام ضروری به بازنشستگان مراسم قرعه کشی برگزار شده است و این مبلغ به حساب فرد واریز خواهد شد.

خبرگزاری میزان: مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری به بیش از 85 هزار بازنشسته خبر داد و گفت: برای ارائه وام ضروری به بازنشستگان مراسم قرعه کشی برگزار شده است و این مبلغ به حساب فرد واریز خواهد شد.

محمود اسلامیان درباره پرداخت وام ضروری بانشستگان اظهار کرد: با توجه به اعتبارات در نظر گرفته شده پیش بینی می شود، امسال 200 هزار بازنشسته واجد شرایط بتوانند وام ضروری تا سقف 20میلیون ریال را دریافت کنند که تاکنون 85 هزارو 500 نفر این وام را دریافت کرده اند.

وی در ادامه با بیان این مطلب که اگر اعتبارات در این راستا تامین شود مابقی بازنشستگان این وام را دریافت خواهند کرد، ادامه داد: برای ارائه وام ضروری به بازنشستگان مراسم قرعه کشی برگزار شده است و این مبلغ به حساب فرد واریز خواهد شد، به طوری که می توان گفت اقساط این وام 36 ماهه و بهره آن 4 درصد است.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در خاتمه  با اشاره به ارسال پیامکی مبتی بر تعلق گرفتن این وام به افرادی که نام آن ها در قرعه کشی مشخص شده است، گفت: افرادی که مشمول دریافت این وام شده اند، بلافاصله بعد از ارسال پیامک باید حساب خود را چک کنند، زیرا که این مبلغ به حساب آن ها واریز خواهد شد.

پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری

جدید ترین مطالب سایت