لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آتش سوزی گسترده در خیابان ولی عصر

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق بامدادی رستورانی در خیابان ولیعصر خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق بامدادی رستورانی در خیابان ولیعصر خبر داد.

سید جلال ملکی در تشریح جزییات این خبر گفت: در ساعت 2:02 دقیقه بامداد حادثه حریق یک رستوران در خیابان ولیعصر روبروی خیابان جام جم به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش نشانان سه ایستگاه را به همراه نردبام و خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه، گفت:  محل حادثه ساختمانی دو طبقه به مساحت 400 مترمربع و کانون آن نیز آشپزخانه رستوران در طبقه دوم بود و زمانی که آتش نشانان در محل حاضر شدند مشاهده شد که محل حادثه کاملا شعله ور است و آتش از داکت ها به پشت بام نیز سرایت کرده است.

ملکی با بیان اینکه در پشت بام نیز اعدادی میز و صندلی قرار داشت که شعله ور شده بود، گفت: آتش نشانان بلافاصله از چند جهت عملیات اطفای حریق را آغار کردند و سرانجام پس از حدود دو ساعت شعله های آتش را به طور کامل مهار و اطفا کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت و تنها یکی از آتش نشانان دچار مصدومیت و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد، گفت:  عوامل آتش نشانی پس از ایمن سازی محل در ساعت 4:27 به عملیات خود خاتمه دادند.

ملکی اضافه کرد: علت این حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی در دست بررسی است.

جدید ترین مطالب سایت