فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قدردانی کمیسرعالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان از ایران

کمیسرعالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان از تلاش های ایران برای فراهم کردن شرایط مطلوب زندگی اتباع خارجی در این کشور قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سیوانکاداناپالا،  امروز در دیدار با استاندار خراسان رضوی گفت: ایران به عنوان کشوری نمونه در مهمان نوازی است که  بدون هیچ گونه تبعیض و تفاوتی در کار تحصیل دانش آموزان و دانشجویان ایرانی و خارجی مشغول خدمت رسانی است.  

او افزود: در نشست های کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان همواره از اقدامات ایران در زمینه ارائه خدمات آموزشی رایگان و همسان به اتباع بیگانه به عنوان شاهد مطلوب یاد می شود.

قدردانی کمیسرعالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان از ایرانکمیسرعالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان گفت: به سبب وضع خوب پناهندگان در ایران، کشورهای دیگر کمک کننده به سازمان ملل، برای رسیدگی به وضع پناهندگان ترغیب شده اند.

سیوانکا بر لزوم پیگیری اقدامات مطلوب برای توسعه افغانستان در دولت جدید این کشور تاکید کرد و گفت: درهمین زمینه دیدارهایی با مقامات جدید افغانستان در دستور کار قرار گرفت.

او ابراز امیدواری کرد با اختصاص اعتباراتی از سازمان های بین المللی به توسعه زیرساخت ها و بهبود شرایط زندگی در افغانستان زمینه بازگشت پناهندگان به کشورشان فراهم شود.

استاندار خراسان رضوی هم  در این دیدار بر لزوم ارائه کمک های بین المللی  برای ارتقای وضع پناهندگان در استان تاکید کرد.

علیرضا رشیدیان با اشاره به تحصیل 60 هزار دانش آموز و 2700  دانشجوی تبعه افغان در مدارس و مراکز آموزش عالی این استان گفت: ارتقای شاخص های ارائه خدمات  در حوزه های آموزشی و بهداشتی به آنان نیازمند کمک های بین المللی سازمان ها  و کشورهای حامی اتباع خارجی است.

او همچنین با اشاره به وجود 150 هزار تبعه ثبت شده افغان در خراسان رضوی گفت: با تغییرات در کابینه دولت افغانستان باید زمینه بهبود وضع اشتغال و شرایط زندگی در این کشور فراهم شود تا زمینه بازگشت پناهندگان به وطنشان ایجاد شود.

استاندار خراسان رضوی با بیان این که با والی سابق هرات توافقاتی در زمینه اجرای طرح های صنعتی و صدور خدمات فنی و مهندسی شده است، تاکید کرد: باید تعاملات دوستانه با والی جدید هرات برای اتمام مراحل ساخت راه آهن مشهد - هرات و ساخت فاز دوم شهرک صنعتی هرات حفظ شود.

علیرضا رشیدیان گفت: خدمات در حوزه آموزش، بهداشت و اشتغال به اتباع خارجی تا زمان فراهم شدن شرایط برای بازگشت آنان به کشورهایشان ارائه می شود.

او افزود: یک واحد مدرسه ویژه اتباع بیگانه در ناحیه تبادکان مشهد افتتاح می شود و  مذاکراتی برای ساخت مرکز آموزشی در مهمان  شهر تربت جام  ویژه اتباع  افغان در دست  بررسی است.

استاندار خراسان رضوی به پنج هزار ازدواج ثبت شده و هفت هزار ازدواج  شرعی ثبت نشده زنان ایرانی با مردان افغان اشاره کرد و گفت:  فراهم کردن زمینه تحصیل و اشتغال فرزندان این ازدواج ها باید در دستورکار قرار گیرد.

قدردانی کمیسرعالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان از ایران

جدید ترین مطالب سایت