لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بشار اسد: باید بر کشورهای تروریست پرور فشار بیاوریم

رئیس جمهور سوریه بر پایبندی دولت بر حل سیاسی بحران این کشور تاکید کردو گفت: موفقیت گفتگوها مستلزم ادامه مبارزه با تروریسم و اعمال فشارجدی و واقعی برکشورهایی است که از تروریست ها حمایت مالی و تسلیحاتی می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، «بشار اسد» در دیدار «مارتین چوگونگ» دبیر کل اتحادیه بین المجالس جهانی در دمشق، گفت: دولت این کشور همچنان به حل بحران از طریق گفتگو پایبند است و به تحکیم و توسعه آشتی  ملی که در بسیاری از مناطق سوریه برقرار شده، ادامه می دهد.

وی  تصریح کرد: موفقیت گفتگوها مستلزم ادامه مبارزه با تروریسم و اعمال فشارجدی و واقعی برکشورهایی است که از تروریست ها حمایت مالی و تسلیحاتی می کنند.

دبیر کل اتحادیه بین المجالس جهانی نیز در این دیدار، بر حمایت این نهاد از سوریه در رویارویی با تروریسم تاکید کرد و گفت: تروریسمی که امروز به بحران جهانی تبدیل شده، به سوریه و کشورهای منطقه محدود نخواهد شد.

مارتین چوگونگ  با بیان اینکه سفرش به سوریه برای اطلاع از واقعیت ها بسیار مفید بوده است، گفت: از طریق اتحادیه متبوعش برای تبیین اوضاع سوریه تلاش و از هر راهکار مبتنی بر گفتگو، برای حل بحران این کشور حمایت خواهد کرد.

بشار اسد: باید بر کشورهای تروریست پرور فشار بیاوریم

جدید ترین مطالب سایت