فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سفر رئیس مجلس به اردبیل و ترکیه/ صحبت ها در اردبیل

رئیس مجلس در بدو ورود به فرودگاه اردبیل در جمع خبرنگاران گفت: پس از سفر نیم روزه به اردبیل، به کشور ترکیه سفر خواهیم کرد تا در مجمع بین المجالس اسلامی شرکت کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، علی لاریجانی، که برای حضور در نشست مجمع بین المللی اسلامی به ترکیه سفر می کند، در توقفی کوتاه در اردبیل، درباره تازه ترین جنایت رژیم صهیونیستی در حمله به منطقه القنیطره گفت: نقش رژیم صهیونیستی در سلسله عملیات  تروریستی در منطقه مکشوف است و باید یک اتحاد جهانی برای سرنگونی این رژیم شکل بگیرد.

وی گفت: با توجه به مخاطراتی که در قرن 21، کشورهای مختلف از جمله ایران را تهدید می کند و نقش محوری جمهوری اسلامی ایران در حل بسیاری از معادلات منطقه و فروکش کردن بحران ها سعی خواهیم کرد تا در این مقطع تصمیمات خوبی برای اتحاد و اتفاق امت اسلامی علیه نظام های استکباری شکل بگیرد.

وی با اشاره به اقدامات تروریستی شکل گرفته در منطقه در فزون خواهی رژیم صهیونیستی گفت : نقش رژیم صهیونیستی در ترور های منطقه به ویژه عملیات  در سوریه و عراق کاملا مشهود و مکشوف است.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ما در کنار این مجمع بین المجالس با توان برخی از کشورها و روسای مجالس دیدارهایی را خواهیم کرد تا نقش پررنگ جمهوری اسلامی ایران در منطقه تبیین شود.

لاریجانی افزود: سفر ما به اردبیل با هدف عرض ارادت به مردم ولایت مدار این استان است که امروز به برکت نظام اسلامی اردبیل در حال پیدا کردن هویت و اصابت تاریخی خود است.

وی تاکید کرد: در این سفر، علاوه بر کلنگ زنی یک طرح سرمایه گذاری بزرگ دیداری را با مدیران، مسئولان و تولیدکنندگان و کارآفرینان خواهیم داشت و با محور توسعه آینده استان سخنرانی خواهیم کرد.

برابر این گزارش، رئیس مجلس شورای اسلامی برای شرکت در مراسم کلنگ زنی دهکده تخصصی انرژی و فراورده های نفتی اردبیل و دیداری کوتاه از استان به اردبیل رفت.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار به همراه مقامات استانی از آقای علی لاریجانی در فرودگاه اردبیل استقبال کردند.

سخنرانی در جمع خانواده شهدا، مدیران، نخبگان، صاحبان صنایع و بازرگانی استان از دیگر برنامه های سفر کوتاه لاریجانی می کند.

سفر رئیس مجلس به اردبیل و ترکیه/ صحبت ها در اردبیل

بیژن زنگنه، وزیر نفت، نیز در این سفر رئیس مجلس را همراهی می کند.

رئیس مجلس در  سفر 3 روزه به ترکیه، با برخی از رؤسای مجالس و مقامات کشورهای اسلامی دیدار و درباره مسائل دوجانبه و منطقه  ای، گفتگو می کند.

هم اکنون 53 کشور، عضو و  22 نهاد و سازمان نیز، اعضای ناظر اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی هستند.

جدید ترین مطالب سایت