فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

لابی ۷سناتور آمریکا با سران رژیم صهیونیستی و عربستان

منابع خبری می گویند ۷ سناتور آمریکایی در خلال سفر خود به منطقه خاورمیانه با سران رژیم صهیونیستی و عربستان درباره برنامه هسته ای ایران گفت وگو کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از فارس، گزارش ها حاکی است هیئتی از سناتورهای آمریکایی از چند روز پیش به منطقه خاورمیانه سفر کرده و با سران رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی درباره برنامه هسته ای ایران گفت وگو کرده اند.  

این خبر را روز سه شنبه «آژانس خبری یهود» از قدیمی ترین رسانه های صهیونیسم جهانی روز سه شنبه منتشر کرده اما اشاره ای به جزئیات این دیدارها نکرده است.

بر اساس این گزارش، دفتر سناتور «تیم کاین»، از اعضای ارشد کمیته خاورمیانه مجلس سنا روز دوشنبه پس از پایان این سفر بیانیه ای منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است: «ما باید به حمایت از تلاش هایی برای مبارزه با افراط گرایی در منطقه ادامه دهیم، خواه این افراط گری ها از طرف داعش و القاعده باشند و خواه از طرف حماس و حزب الله.»

این بیانیه می افزاید «ما باید در پی پایان دادن به تلاش ایران برای دست یابی به تسلیحات اتمی باشیم. ما باید در برابر تلاش هایی که هدف آن از بین بردن اعتبار این رژیم ( اسرائیل) در همایش های بین المللی است، بایستیم.»

گزارش ها حاکی است این 7 سناتور روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری در اورشلیم مخالفت خود را با پیوستن فلسطین به دادگاه بین المللی لاهه و همچنین اقدام این دادگاه برای بررسی اولیه جرائم جنگی حمله رژیم صهیونیستی به غزه اعلام کرده اند.

غیر از سناتور نامبرده سایر اعضای هیئت 7 نفره نمایندگان آمریکایی عبارتند از: «جان مک کین»، «لیندسی گراهام»، «باب کورکر»، «جان براسو»، «جان دانلی» و «آنگوس کینگ».

اکثر این سناتورها در روزهای گذشته در اظهار نظرهای مختلف خواستار تشدید تحریم ها علیه ایران شده اند.

جدید ترین مطالب سایت