فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

"ایران به همه تعهدات خود عمل کرده است"

آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارش جدید خود به سازمان ملل اعلام کرده است پس از توافق هسته ای ایران و گروه پنج بعلاوه یک ایران همه تعهدات خود را در این توافق نامه اجرا کرده است.

به گزارش پایگاه طلاع ارسانی شبکه خبر، آژانس انرژی هسته ای در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود پایبند بوده است.

خبرگزاری آسوشیتد پرس اعلام کرد آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی محرمانه به سازمان ملل پایبندی ایران را به تعهدات خود تایید کرده است. این نکته در گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی که مدت کوتاهی بعد از انتشار در روز سه شنبه به دست آسوشیتدپرس رسید درج شده است.

ایران و کشورهای 1+5 در تلاشند تا تیرماه 94 بر سر فعالیت های هسته ای ایران به توافق ای جامع برسند و گزارش جدید آژانس می تواند به سرانجام رسیدن این مذاکرات کمک کند. مذاکره کنندگان دو طرف به دنبال تدوین چارچوبی برای این مذاکرات تا ماه مارس هستند.

باراک اوباما هشدار داده است وضع تحریم های جدید علیه ایران می تواند گفتگوهای تهران با گروه پنج به علاوه یک را به بن بست بکشاند. باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا روز جمعه در یک نشست خبری مشترک با نخست وزیر انگلیس گفت که تصویب هرگونه تحریم جدید علیه ایران را وتو خواهد کرد چون به روند دیپلماتیک مذاکرات هسته ای آسیب می زند.

جدید ترین مطالب سایت