فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مادر پگاه آهنگرانی بعد از 8سال فیلم می سازد

منیژه حکمت بعد از هشت سال «جاده قدیم» را مقابل دوربین می برد.

منیژه حکمت که در سال های اخیر بیشتر در حوزه تهیه کنندگی فعال بوده است گفت: «جاده قدیم» نوعی جامعه شناسی خودمانی است که از 9 سال پیش در ذهن داشتم و باید زمان ساخت آن فرا می رسید.

به گفته ی او؛ در مقاطع مختلف تحقیقات میدانی روی آن انجام شد و در حال حاضر براساس آن تحقیقات فیلمنامه به صورت گروهی نوشته می شود.

وی افزود: به اتفاق مصطفی خرقه پوش و پوریا عالمی در حال نگارش فیلمنامه هستیم و زویا پیرزاد نیز در طرح اولیه به ما کمک کرد، ضمن اینکه از جامعه شناسان کمک های زیادی گرفتیم.

این کارگردان با اشاره به موضوع فیلم اش گفت: «جاده قدیم» قصه زنی آسیب دیده است و اتفاقاتی که بر او می گذرد و با تمام آسیب های اجتماعی و جسمی که دیده در جایی که به بن بست رسیده بلند می شود و از نو شروع می کند.

حکمت درباره زمان فیلمبرداری این فیلم اظهار کرد: شب عید صحنه های خیابانی را می گیریم و احتمالا از اردیبهشت کار را ادامه خواهیم داد.

این کارگردان که در سابقه کاری اش فیلم های «زندان زنان» و «سه زن» دیده می شود درباره گزیده کاری اش در حرفه کارگردانی،گفت: فیلمسازی دغدغه من است و معتقدم باید کاری بسازم که با آن جریان سازی داشته باشم و اگر این اتفاق رقم نخورد، ترجیح می دهم تهیه کننده باشم. ضمن اینکه فکر می کردم نیاز جامعه ما فضای شاد و امیدوارکننده است و در حوزه تهیه کنندگی آثار مرتبطی را تهیه کردم.

از جمله آثاری که حکمت تهیه آن را بر عهده داشته می توان به «ورود آقایان ممنوع»، «چیزهایی هست که نمی دانی»، «صداها»، «پوپک و مش ماشالله»، «شهر موش ها 2» و «شکاف» اشاره کرد. 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت