لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اشتباه دزدان در سرقت حقوق کارمندان

محاسبات اشتباه دزدان مسلح برای سرقت حقوق کارمندان شرکت کشتیرانی آنها را ناکام گذاشت.

روزنامه همشهری: محاسبات اشتباه دزدان مسلح برای سرقت حقوق کارمندان شرکت کشتیرانی آنها را ناکام گذاشت. 

دزدان پس از ورود به دفتر شركت، وقتي ديدند از پول خبري نيست با تيراندازي و مجروح كردن 3نفر از كارمندان پا به فرار گذاشتند. 

اين ماجرا حدود 3 ماه پيش در شهرستان خرمشهر رخ داد. آن روز قرار بود كارمندان يكي از شركت هاي كشتيراني حقوق ماهانه شان را دريافت كنند اما هنوز از خودروي حامل پول خبري نبود. 

كارمندان شركت سرگرم كارهاي روزانه بودند كه حدود ساعت 10صبح 3مرد نقابدار وارد شركت شدند. 2نفر از آنها كلاشنيكف در دست داشتند و به محض ورود به شركت با فرياد شروع به تهديد كارمندان كردند. 

داخل شركت از دوربين مداربسته و سيستم هشدار خبري نبود و كارمندان كه جانشان را در خطر مي ديدند، وحشت زده روي زمين دراز كشيدند. هنوز كسي نمي دانست كه هدف مردان مسلح چيست و آنها به دنبال چه چيزي مي گردند. 

دزدان درحالي كه كارمندان را زيرنظر داشتند شروع به جست وجوي داخل اتاق ها كردند اما وقتي چيزي پيدا نكردند به سراغ كارمندان رفتند. 

اشتباه عجيب 

يكي از مردان مسلح رو به كارمندان شركت از آنها خواست كه محل نگهداري حقوق كاركنان را نشان دهد، آنها اما گفتند كه پولي در شركت نيست و هنوز خودروي حامل حقوق به آنجا نرسيده است. سارقان مسلح كه عصباني بودند بار ديگر درخواستشان را مطرح و از آنجا كه تصور مي كردند كارمندان شركت دروغ مي گويند شروع به تيراندازي كردند. 

به دنبال تيراندازي آنها 3نفر از كارمندان مجروح شدند و دزدان درحالي كه لوله سلاح خود را به طرف مجروحان نشانه  رفته بودند يك بار ديگر درخواستشان را مطرح كردند. با اين حال كارمندان التماس كنان گفتند كه هنوز خودروي حامل حقوق نرسيده است و دزدان كمي زودتر از ورود اين خودرو وارد شركت شده اند. 

سارقان مسلح باورشان نمي شد محاسبات شان اشتباه از آب درآمده است و وقتي ديدند تيراندازي آنها باعث ايجاد سر و صدا شده و هر لحظه امكان دارد كه پليس سر برسد، بي آنكه سرقتي انجام دهند شركت را ترك كردند و سوار بر موتورهايشان پا به فرار گذاشتند. 

 

گزارش يك سرقت 

با فرار دزدان ماجرا به پليس و اورژانس گزارش شد و با انتقال مجروحان حادثه به بيمارستان، تحقيقات پليسي براي شناسايي و دستگيري دزدان مسلح شروع شد. بررسي ها نشان مي داد كه آن روز قرار بوده حقوق كارمندان شركت كشتيراني پرداخت شود و دزدان كه ظاهرا از اين ماجرا باخبر بودند نقشه سرقت پول ها را طراحي كرده بودند، اما خبر نداشتند كه خودروي حامل حقوق قرار است بعدازظهر به شركت برسد نه صبح. 

مأموران با تحقيق از كارمندان و همچنين افرادي كه دزدان را هنگام فرار ديده بودند به سرنخ هايي از جوان 24ساله اي به نام اميد دست پيدا كردند. 

بررسي ها نشان مي داد كه او پيش از اين نيز يك بار به اتهام حمل سلاح دستگير و زنداني شده بود. محل زندگي اميد شناسايي شد و مأموران با محاصره آنجا توانستند چند روز پيش مرد جوان را در يك عمليات ضربتي دستگير كنند. 

مرد جوان به اداره آگاهي منتقل شد و در بازجويي ها به سرقت مسلحانه اعتراف كرد. او گفت: 2شب قبل از سرقت از طريق يكي از آشنايانمان باخبر شديم كه در يكي از شركت هاي كشتيراني قرار است حقوق كارمندان پرداخت شود. 

شنيده بوديم كه حقوق آنها كه مبلغ هنگفتي است، توسط فردي به دفتر شركت منتقل مي شود و اين دفتر هيچ سيستم امنيتي ندارد و به راحتي مي شود از آن سرقت كرد. براي همين نقشه سرقت كشيدم و روز قبل از حادثه، 2قبضه كلاشنيكف خريديم. 

از آنجا كه شنيده بوديم حقوق كارمندان صبح زود به شركت منتقل مي شود و تا قبل از ظهر در آنجاست، حدود ساعت 10صبح به آنجا دستبرد زديم اما ظاهرا محاسباتمان اشتباه بود و از حقوق كارمندان خبري نبود. براي همين پس از تيراندازي به كارمندان، پا به فرار گذاشتيم. 

عليرضا باوي، دادستان خرمشهر با بيان اين خبر به همشهري گفت: پس از اعترافات متهم براي او قرار قانوني صادر شد و تحقيقات براي دستگيري همدستان فراري وي ادامه دارد. 

جدید ترین مطالب سایت