لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

عکس هایی از گران ترین خانه یک خوابه انگلیس

برای ما شنیدن و دیدن قیمت های نجومی ساختمان و مسکن در ایران عجیب و غریب نیست. با این حال، دیدن عکس ها و شنیدن قیمت برخی از گران ترین خانه ها و ساختمان ها در دیگر کشورها خالی از لطف نیست. قیمت این واحد، ۵۶ برابر میانگین قیمت واحد مشابه در انگلیس است.

به گزارش «گروه ترجمه» پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این واحد یک خوابه که در منطقه مرکزی شهر لندن، پایتخت انگلیس، واقع است، بر روی دو طبقه ساختمان ساخته شده که گران قیمت ترین ساختمان مسکونی این کشور محسوب می شود. 

عکس هایی از گران ترین خانه یک خوابه انگلیس

قیمت این واحد استثنائی در انگلیس که به حدود 145 متر مربع می رسد، 10 میلیون پوند تعیین شده است که 56 برابر قیمت میانگین واحدهای یک خوابه در انگلیس محسوب می شود.

ساختمانی که این واحد در آن واقع شده، ویژگی هایی دارد ویژه! از جمله اینکه یک استخر اختصاصی، یک زمین اختصاصی اسکوآش، یک سالن نمایش فیلم (سینما) اختصاصی؛ ضمن اینکه گروهی از نیروهای امنیتی از آن محافظت می کنند.

قیمت هر فوت مربع از این ساختمان، شش هزار و سیصد پوند اعلام شده؛ به این معنا که قیمت آشپزخانه کوچک آن، از قیمت میانگین یک خانه بیشتر است.

این واحد که در منطقه «هایدپارک» واقع شده، خانه شماری از ثروتمندترین افراد جهان است که پنتهاوس آن، زمانی به قیمت 140 میلیون پوند فروخته شده بود.

کارشناسان می گویند اگر کسی بخواهد این خانه لوکس را بخرد می بایست حدود یک میلیون و یکصد هزار پوند برای مجوزهای آن (از جمله عوارض های شهری) هزینه بپردازد.

روزنامه «دیلی میل» که خبر این خانه را در سایت خود منتشر کرده، نوشته است قیمت فضایی که «سطل زباله» این خانه اشغال می کند، به شش هزار و سیصد پوند می رسد!

در این خانه، هیچ فضایی برای میهمانان در نظر گرفته نشده است؛ هر چند این خانه یکی از بهترین خانه های یک خوابه در گران ترین بلوک جهان محسوب می شود.

عکس هایی از گران ترین خانه یک خوابه انگلیس

عکس هایی از گران ترین خانه یک خوابه انگلیس

عکس هایی از گران ترین خانه یک خوابه انگلیس

جدید ترین مطالب سایت