لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جوان ایرانی عامل جدایی رونالدو و نامزدش!

به نظر می رسد «ارینا شیک»، همسر خود «کریستیانو رونالو» ستاره پرتغالی فوتبال را به خاطر یک جوان ایرانی ترک کرده است.

عصر ایران: به نظر می رسد «ارینا شیک»، همسر خود «کریستیانو رونالو» ستاره پرتغالی فوتبال را به خاطر یک جوان ایرانی ترک کرده است.

مادر رونالدو ارتباطی با جدایی نداشت

به گزارش عصرایران به نقل از العربیه، «ارینا شیک» مدل روسی اعلام کرده که پس از پنج سال، رابطه اش با «کریستیانو رونالدو» به پایان رسیده است. او تاکید کرد که این جدایی هیچ ارتباطی با مادر «رونالدو» یا وجود مشکلاتی با خانواده این ستاره تیم رئال مادرید اسپانیا ندارد. اما به نظر می رسد دلیلی مخفی برای جدایی وجود دارد که «ارینا» دوست نداشت آن را فاش کند.

جوان ایرانی عامل جدایی رونالدو و نامزدش!

سایت toofab در گزارشی نوشته است که نامزد جدید «ارینا» جوانی ایرانی با نام «علی کاووسی» است. او طراح لباس در شهر نیویورک آمریکا است و محلی برای فشن با نام خود دارد. او باشماری از مدل ها برای تبلیغ لباس های تولیدی خود، قرار داد بسته که برجسته ترین آن ها «ارینا شیک» است. در بسیاری از مناسبت ها، «ارینا» به همراه «علی کاووسی» دیده شد؛ مساله ای که سوال هایی درباره رابطه شان را برانگیخت.

علی کاووسی به مدت ۶ سال به عنوان کارمند اداری در زمینه مدل و فشن فعالیت می کرد. او برای مدتی در موسسه نمایش فشن «ویکتوریا سکرت» کار می کرد و موفق شد تجربه ای که لازم داشت به دست آورد. از این موسسه جدا شد و شرکت مخصوص خود را تاسیس کرد و توانست در مدت زمان کوتاهی، موفقیت های بزرگی به دست آورد.

تا کنون رابطه «ارینا» با «کاووسی» به طور رسمی اعلام نشده است. به نظر می رسد «ارینا» بدون توجه به اثار جدایی از «رونالدو» به زندگی خود ادامه می دهد. عکس هایی از این مدل روسی به همراه «دواینجانسون» ستاره کشتی کچ و یکی از برجسته ترین بازیگران هالییود هم منتشر شده است.

جوان ایرانی عامل جدایی رونالدو و نامزدش!

رونالدو هم جایگزینی یافت

به نظر می رسد آقای گل رئال مادرید، به سرعت جایگزینی برای «ارینا» یافت. به نوشته روزنامه های اسپانیایی، رونالدو هم اکنون با یک دختر اسپانیایی با نام «لوسیا ویالون» نامزد شده که به عنوان گزارشگر تلویزیونی در شبکه رسمی این کشور فعالیت دارد.

«ویالون» عکسی سلفی با «رونالدو» در شبکه اجتماعی انیستگرام منتشر کرده است در حالی که سومین توپ طلایی را که هفته گذشته دریافت کرده بود، در دست دارد. 

جدید ترین مطالب سایت