لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

میزان افزایش کرایه‌ تاکسی، اتوبوس و مترو

سخنگوی کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از پیشنهاد این کمیسیون برای افزایش 15 تا 17 درصدی کرایه تاکسی، اتوبوس و افزایش 10 درصدی بلیت مترو در سال 94 خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از پیشنهاد این کمیسیون برای افزایش 15 تا 17 درصدی کرایه تاکسی، اتوبوس و افزایش 10 درصدی بلیت مترو در سال 94 خبر داد.

ابوالفضل قناعتی در تشریح جلسه عصر روز گذشته اعضای کمیسیون حمل و نقل شورای شهر پایتخت که به منظور بررسی لایحه پیشنهادی شهرداری مبنی بر افزایش قیمت بلیت مترو، اتوبوس و تاکسی برگزار شد گفت: عصر روز گذشته اعضای کمیسیون حمل و نقل شورا پیشنهاد افزایش 15 تا حداکثر 17 درصدی قیمت تاکسی را به تصویب رساندند.

وی با بیان اینکه با توجه به تورم سال 94 و افزایش حقوق درنظر گرفته برای کارمندان و کارکنان، در نظر داشته ایم که حداقل قیمت ها را افزایش دهیم گفت: لایحه شهرداری مبنی بر افزایش قیمت، سه برابر قیمت پیشنهادی کمیسیون حمل و نقل بود که اعضای این کمیسیون برای رعایت حال مردم و همچنین در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی آنها پیشنهاد افزایش حداقلی قیمت ها را اعلام کردند.

سخنگوی کمیسیون عمران، حمل و نقل شورای شهر در مورد پیشنهاد این کمیسیون برای افزایش نرخ کرایه اتوبوس ها نیز گفت: برای اتوبوس های عمومی شهر تهران افزایش 15 درصدی و برای اتوبوس های خصوصی نیز افزایش 17 درصدی قیمت ها پیشنهاد شد.

وی با بیان اینکه همچنین پیشنهاد افزایش 10 درصدی بلیت مترو نیز از سوی اعضای کمیسیون حمل و نقل مطرح شد گفت: همچنین پیشنهاد شد که 15 تا 20 درصد به مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک نیز اضافه شود.

قناعتی در پایان تاکید کرد: این ارقام پیشنهادی تنها از سوی کمیسیون حمل و نقل بوده و باید برای تایید نهایی در صحن علنی شورای شهر به مذاکره گذاشته شود.

میزان افزایش کرایه‌ تاکسی، اتوبوس و مترو

جدید ترین مطالب سایت