فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تشنج و اعتراض بورس تهران را به هم ریخت

سقوط پی در پی شاخص بورس در ماه های اخیر و عدم اعلام برنامه های عملیاتی و اجرایی شفاف از سوی دولت، باعث تجمع سهامداران در ساختمان حافظ شد.

خبرگزاری مهر: کاهش پی در پی شاخص کل بورس و افت های مکرر قیمت و سهام شرکت ها در ماه های اخیر که باعث شده است شاخص کل بورس به عنوان نماگر و دماسنج بورس به رقم 65 هزار واحد ریزش کند و موجی از نگرانی در بین سهامداران به وجود آورد و این امر باعث شده است که امروز برای دومین بار تعدادی از سهامداران معترض در بورس تهران تجمع کنند.

تعدادی از سرمایه گذاران و سهامداران بورسی و مالباختگان برای دومین بار در هفته های اخیر در تالار بورس و اوراق بهادار تجمع کرده اند. این اقدام امروز چهارشنبه با آغاز معاملات و افت مجدد شاخص های بورسی در تالار شیشه ای اتفاق افتاد.

با آغاز معاملات امروز صف فروش برای بیشتر شرکت ها تشکیل و جو تالار معاملات با تشنج همراه شد تا اینکه در نهایت تعدادی از سهامداران تصمیم به تجمع در طبقه همکف تالار شیشه ای گرفتند. 

این سهامداران خواستار اعلام برنامه های روشن و شفاف از سوی مسئولان برای نجات بورس هستند.

با وجود اینکه دولت بارها اعلام کرده است که بازار سرمایه و بهبود شرایط آن از اهمیت و اولویت برخوردار است اما هنوز برنامه عملیاتی و اجرایی دقیقی از سوی دولتمردان و مسئولان بورس برای بهتر شدن شرایط اعلام نشده است. حتی تغییر رئیس کل سازمان بورس هم نتوانست به شرایط بورس کمک کند و افت ها همچنان ادامه دار شده است.

گفته می شود فعالان بازار سرمایه می خواهند نامه ای به رئیس جمهور بنویسند و مسایل را با وی در میان بگذارند تا مشکلات هرچه سریعتر رفع شوند.

ظاهرا قرار است حسن قالیباف اصل مدیرعامل شرکت بورس و اوراق بهادار با حضور در تالار شیشه ای به اعتراض سهامداران پاسخ دهد.

خبرنگار ما قصد داشت با مسئولان ذی ربط نیز در این باره گفتگو داشته باشد ولی مسئولان یا در دسترس نبودند و یا از پاسخگویی به تلفن همراه خود خودداری کردند.

جدید ترین مطالب سایت