لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هیچ پزشکی حاضر به قصاص اسیدپاش نیست

وی افزود: پس از یک مهلت دو ماهه خانواده محکوم اعلام کردند که نمی توانند شرایط داوود را اجرایی کنند

قاضی واحد اجرای احکام دادسرای ناحیه 27 با اشاره به اینکه قصاص محکوم پرونده داوود روشنایی با عمل جراحی انجام می شود، اظهار داشت: ما برای اجرای حکم منتظر پاسخ پزشکی قانونی هستیم.

دشتبان، در خصوص آخرین وضعیت اجرای حکم متهم پرونده داوود روشنایی اظهار داشت: یک بار شرایط اجرای حکم مهیا شد اما شاکی پرونده یک روز قبل از اجرای حکم شرایطی را برای محکوم گذاشت و اعلام کرد که در صورت اجرای این شرایط از قصاص صرف نظر می کند.

وی افزود: پس از یک مهلت دو ماهه خانواده محکوم اعلام کردند که نمی توانند شرایط داوود را اجرایی کنند به همین جهت وی مجدداً تقاضای خود مبنی بر اجرای حکم را مطرح کرد.

قاضی واحد اجرای احکام دادسرای ناحیه 27 با اشاره به اینکه اجرای قصاص با عمل جراحی صورت می گیرد، افزود: هنوز پزشکی نپذیرفته که با عمل جراحی چشم و گوش محکوم پرونده را قصاص کند و دلیل تعلل در اجرای حکم عدم پذیرش از ناحیه پزشکان است.

وی خاطرنشان کرد: پزشکی قانونی ناظر بر اجرای حکم است و ما نمی توانیم به پزشکی قانونی و یا یک پزشک بگوییم «باید» این کار را انجام دهد.

دشتبان تصریح کرد: در هر صورت ما با پزشکی قانونی مکاتبه کرده ایم و طی جلسه ای که سرپرست دادسرای امور جنایی با پزشکی قانونی داشته، مقرر شده تا پزشکی قانونی پس از فراهم شدن مقدمات اجرای حکم و معرفی پزشک به ما خبر نهایی را اعلام کند.

این درحالی است که داوود روشنایی، قربانی حادثه اسیدپاشی به شدت خواهان اجرای حکم فرد اسیدپاش است و سخنگوی قوه قضائیه هم وعده اجرای زودهنگام این حکم را داده است.

منبع : گروه خبر سیمرغ

هیچ پزشکی حاضر به قصاص اسیدپاش نیست

جدید ترین مطالب سایت