لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تصاویر حملات نیروهای مردمی به داعش

نیروهای مردمی حملات گسترده ای را علیه تروریست های داعش در اطراف سد موصل در شمال عراق آغاز کردند اما از سوی دیگر هواپیماهای ائتلاف آمریکا و متحدانش خانواده هایی را که در حال فرار از منطقه «أسکی» در موصل بودند هدف قرار دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر نیروهای مردمی عملیات  نظامی  گسترده ای را برای پاکسازی  مناطق  مختلف جنوب شرق و جنوب غربsد موصل از عناصر داعش آغاز کردند.سد موصل یکی از بزرگترین سد عراق  در شمال شهر موصل در 350 کیلومتر شمال بغداد  است که  عناصر داعش آن را تحت کنترل دارند.

تصاویر حملات نیروهای مردمی به داعش

نیروهای مردمی  در این عملیات  بزرگ روستای های تل خضر ، اسکی موصل، کهرش و جمرود در پنج کیلومتری سد موصل را از اشغال داعش آزاد کنند و عملیات  نظامی برای  پاکسازی دیگر  روستاهای  اطراف  سد موصل از عناصر  داعش ادامه دارد.

به گزارش آسوشیتدپرس از موصل، یک مسئول شورای امنیت ملی کرد که خواست  نامش فاش نشود ، گفت  مناطقی که از اشغال داعش آزاد شدند ،از مناطق کردنشین و راهبردی هستند و داعش از این  مناطق به  نیروهای پیشمرگه حمله می کرد

یکی از نمایندگان استان نینوا نیز در پارلمان عراق تاکید کرد که نیروهای ائتلاف آمریکا شهروندان عراق را در موصل هدف قرار داد که در نتیجه آن ده ها تن کشته یا زخمی شدند.

به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز عراق ، عبد الرحمن اللویزی روز چهارشنبه تاکید کرد: هواپیماهای ائتلاف آمریکا و متحدانش  خانواده هایی را که در حال فرار از منطقه «أسکی» در موصل بودند هدف قرار دادند.

وی در کنفرانس مطبوعاتی در ساختمان پارلمان فرمانده کل نیروهای مسلح و خالد العبیدی وزیر دفاع عراق را در این خصوص مسئول دانست و گفت: هواپیماهای ائتلاف خانواده های عراقی را که در حال فرار از شهر أسکی موصل بودند هدف قرار داد و در نتیجه آن ده ها تن از آنها کشته یا زخمی شدند.

جدید ترین مطالب سایت