فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سند دروغ پردازی صهیونیست ها علیه فلسطینی‌ ها+ تصاویر

مدتی است رژیم صهیونیستی که در مقابل نیروهای پرتوان مقاومت عاجز مانده است ، در فضای مجازی به دروغ  پردازی روی آورده است.

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، صهیونیست ها بعد از ضربات مهلک مقاومت در جنگ گذشته عاجزانه از عروسی های دسته جمعی و خیرخواهانه در فلسطین سوءاستفاده می کنند.

آن ها با قرار دادن قیلم ویدئویی در پایگاه های اینترنتی خود و نمایش آن مدعی شدند، فلسطینیان با کودکان زیر ۹ سال ازدواج می کنند.

سند دروغ پردازی صهیونیست ها علیه فلسطینی‌ ها+ تصاویر

سند دروغ پردازی صهیونیست ها علیه فلسطینی‌ ها+ تصاویر

رژیم صهیونیستی برای اثبات این ادعای مضحک به تصاویری از عروسی های دسته جمعی و خیرخواهانه در فلسطین متوسل شده است.

این تصاویر اینقدر واضح است که دروغ  و ادعاهای صهیونیست ها بیش از پیش مضحک به نظر می رسد که صهیونیست ها بعد از ضربات مهلک مقاومت در جنگ گذشته عاجزانه از آن ها استفاده می کنند.

این عکس ها در واقع متعلق به مراسمی است که در ازدواج های مرسوم فلسطینیان رخ می دهد و در آن داماد ها با توجه به سنتشان چند لحظه ای قبل از ورود عروس به صورت نمادین با کودکان مزین شده به لباس عروس قدم می زنند.

صهیونیست ها از این سنت فلسطینی ها در راستای دروغ پردازی و تخریب چهره مقاومت و جنگ روانی خود استفاده می کنند؛ موضوعی که «خالد امایره» تحلیل گر عرب با قلمش در پایگاه اینترنتی پنجره ای رو به فلسطین پرده از این حربه پلید صهیونیست ها برداشت و نوشت این جشن عروسی منتسب به مراسمی است که حماس با حمایت خود برگزار کرده و در این جشن عروسی ۴۵۰ زوج طبق سنت و آیین اسلامی به خانه بخت رفتند.

این دروغ صهیونیست ها این روز ها خیلی در فضای مجازی دست به دست می شود، اما پیدا کردن حقیقت آن خیلی سخت نبود.

جدید ترین مطالب سایت