لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پادشاه عربستان در حصار افراد خاص/ بی نصیب ماندن السیسی از ملاقات

گزارش های رسانه ای عربستان ضمن تاکید بر وضعیت وخیم جسمی شاه سعودی اعلام کردند، تنها حلقه  ویژه از نزدیکان ملک عبدالله حق ملاقات با وی را دارند. رئیس جمهور مصر که در سفری کوتاه به عربستان رفته بود نیز از ملاقات خصوصی پادشاه این کشور بی نصیب ماند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از فارس، نشانه ها و گزارش ها که روزانه منتشر می شود، حاکیست که «عبدالله بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان در وضعیت جسمی بسیار بدی قرار دارد.

پایگاه خبری «الوعی»، گزارش داد که «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهوری مصر که در سفری کوتاه به عربستان رفته بود نیز از ملاقات خصوصی پادشاه این کشور بی نصیب مانده است.

پیش تر درخواست «جان مک  کین» سناتور جمهوریخواه آمریکا که به عربستان سفر کرده بود برای عیادت خصوصی از شاه سعودی نیز با مخالفت نزدیکان پادشاه عربستان مواجه شده بود.

پادشاه عربستان در حصار افراد خاص/ بی نصیب ماندن السیسی از ملاقات

بیش از چهار هفته از غیبت شاه سعودی از انظار عمومی می گذرد و همه افرادی که برای ملاقات شاه محتضر سعودی به شهرک پزشکی ملک عبدالله مراجعه می کنند از عیادت پادشاه محروم و تنها با نزدیکان و اطرافیان وی دیدار می کنند.

پایگاه خبری «الوعی» اعلام کرد که علاوه بر «متعب بن عبدالله» فرزند پسر ارشد شاه سعودی، «سلمان بن عبدالعزیز» ولیعهد و برادر ناتنی وی به همراه «مقرن به عبدالعزیز» جانشین ولیعهد حق ملاقات حضوری با ملک عبدالله را دارند.

گزارش های فعالان شبکه های اجتماعی عربستانی حاکیست که ملک عبدالله مرگ مغزی شده و تنها با دستگاه های پزشکی زنده نگه داشته شده است.

بر این اساس گمانه  زنی ها درباره احتمال ایجاد ساز و کاری برای انتقال قدرت به «متعب بن عبدالله» پسر ملک عبدالله با مدیریت «خالد التویجری» رئیس دیوان پادشاهی این کشور است.

پیشتر نیز یکی از شاهزادگان سعودی ضمن انتقاد از محصور کردن شاه سعودی در حلقه  ای خاص از نزدیکان وی، نسبت به قدرت التویجری هشدار داده بود.

«عبدالله بن عبدالعزیز» پادشاه ۹۰ ساله عربستان، چهارشنبه ۳۱ دسامبر، در آخرین روز سال میلادی گذشته، به دلیل مشکل تنفسی به بیمارستان منتقل شد.

دیوان پادشاهی عربستان با اعلام این خبر گفت که پادشاه به بیمارستان شهرک پزشکی «ملک عبدالله» منتقل شده است و به جزئیات بیشتری اشاره نکرد، اما دو روز بعد با انتشار بیانیه  ای اعلام کرد که او به دلیل التهاب ریه و مشکل تنفسی در بیمارستان بستری شده است.

با آنکه بیش از چند هفته از انتقال پادشاه به بیمارستان گذشته است، هنوز تصویری از زنده بودن او منتشر نشده است.

پادشاه عربستان در حصار افراد خاص/ بی نصیب ماندن السیسی از ملاقات

جدید ترین مطالب سایت