فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

واکنش به اعلام میزان خطر فقر در ایران

سید سعید زمانیان، گفت: بر اساس واقعیت های جامعه، زندگی برای یک خانواده ۵ نفره با ۲ میلیون تومان درآمد ماهانه هم ممکن  

خبرگزاری خانه ملت: سید سعید زمانیان، گفت: بر اساس واقعیت های جامعه، زندگی برای یک خانواده ۵ نفره با ۲ میلیون تومان درآمد ماهانه هم ممکن نیست، پس بر چه اساسی اعلام می شود که خط فقر یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است.

نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی، در واکنش به اخبار منتشر شده، مبنی بر اینکه خط فقر برای یک خانواده 5 نفره، یک میلیون و 250 هزار تومان است، اظهار کرد: به عقیده بنده این آمار واقعی نبوده و با توجه به شرایط کنونی، مشخص نیست که این آمار بر چه اساسی منتشر می شود.

سید سعید زمانیان دهکردی، افزود: بر اساس واقعیت های جامعه، زندگی برای یک خانواده 5 نفره با 2 میلیون تومان درآمد ماهانه هم ممکن نیست، پس بر چه اساسی اعلام می شود که خط فقر یک میلیون و 250 هزار تومان است.

وی تصریح کرد: عدم کنترل بازار و رکود تورمی حاکم بر اقتصاد باعث شده که خط فقر، رقمی بیش از یک یا 2 میلیون تومان باشد و باید دید که استدلال محاسبه کنندگان برای اعلام این رقم چه بوده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس همچنین پیشنهاد داد که دولت از اقشار آسیب پذیر و فقیر با ابزارهای مختلف حمایت کند و گفت: دولت حقوق کارگران و کارمندان را باید بر اساس آمار واقعی تورم افزایش دهد، به نحوی که هیچ خانواری در بحث معیشت با مشکل مواجه نباشد.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس تصریح کرد: دولت همچنین باید افراد با درآمد زیر خط فقر را با تخصیص کالایی از قبیل مواد غذایی و کمک های غیر نقدی حمایت کند، این موضوع از ازدیاد نقدینگی هم جلوگیری کرده و در کل به نفع تمامی اقشار جامعه است.

واکنش به اعلام میزان خطر فقر در ایران

جدید ترین مطالب سایت