فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مقابله وزارت بهداشت ایران با مسئولان نمایشگاه پزشکی دوبی

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو یادآور شد: شرکت نکردن ایرانی ها در این نمایشگاه می تواند، پیامی برای برگزارکنندگان نمایشگاه باشد تا امکان حضور واقعی ایرانیها را با دادن مجوز دایر کردن غرفه فراهم کنند.

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو از ممنوعیت حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه تجهیزات پزشکی عرب هلث (دبی)، خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از مهر، رسول دیناروند، گفت: بر اساس ابلاغیه وزارت بهداشت، شرکت دانشگاههای علوم پزشکی شامل اعضای هیئت علمی، کارکنان و داروسازان در نمایشگاه تجهیزات پزشکی عرب هلث در دبی ممنوع است.

دیناروند افزود: شرکت های داروسازی و تجهیزات پزشکی همه ساله نمایشگاه عرب هلث را برپا می کردند و همچنین افرادی خارج از حیطه وزارت بهداشت و به طور آزاد برای دایر کردن غرفه یا بازدید، در این نمایشگاه شرکت می کردند که امسال متاسفانه برگزارکنندگان این نمایشگاه به بهانه تحریم، اجازه دایر کردن غرفه به شرکت های ایرانی را نداده اند.

وی با بیان این که نظر شخص وزیر بهداشت نیز این است که برای حفظ منافع ملی ، شرکت دانشگاههای علوم پزشکی در این نمایشگاه ممنوع است، تصریح کرد: من نظر ایشان را به دانشگاهها ابلاغ کردم و رئیسان دانشگاههای علوم پزشکی نیز موظف شده اند اطلاع رسانی کرده و اجازه شرکت در این نمایشگاه را ندهند.

رئیس سازمان غذاو دارو گفت: درخواست ما از افراد خارج از وزارت بهداشت در صنایع دارویی و تجهیزات پزشکی و بازدید کنندگان آزاد نیز این است که برای مقابله با تحریمی که آنها اعلام کرده و اجازه دایر کردن غرفه به ایرانی ها را نداه اند، کسی از ایران در این نمایشگاه شرکت نکند.

دیناروند یادآور شد: البته سندیکاهای صنعت داروسازی و تجهیزات پزشکی نیز به اعضای خود اعلام کرده اند تا زمانی که اجازه دایر کردن غرفه به آنان داده نشود، حتی به عنوان بازدید کننده نیز شرکت نکنند.

معاون وزیر بهداشت با تاکید بر این که شرکت دانشگاههای علوم پزشکی در این نمایشگاه ممنوع است و با متخلفان برخورد خواهد شد، تصریح کرد، انتظار داریم رئیسان دانشگاهها بر این موضوع نظارت داشته باشند و کسی از ابلاغیه وزارت بهداشت تخطی نکند.

وی یادآور شد: عدم شرکت ایرانی ها در این نمایشگاه می تواند پیامی برای برگزارکنندگان نمایشگاه باشد تا امکان حضور واقعی ایرانی ها را با دادن مجوز دایر کردن غرفه فراهم کنند.

مقابله وزارت بهداشت ایران با مسئولان نمایشگاه پزشکی دوبی

جدید ترین مطالب سایت