لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

محمود احمدی‌ نژاد بیانیه داد

رئیس جمهور سابق در بیانیه ای از همه دانشگاهیان، اندیشمندان و هنرمندان خواست تا به پاس حرمت اندیشه و ارزش های انسانی، برای تبیین طراحی های تفرقه انگیز و سلطه طلبانه دشمنان بشریت، به پا خیزند.

خبرگزاری مهر: محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق در بیانیه ای، با محکومیت حوادث تروریستی اخیر در پاریس و توهین به مقدسات مسلمانان، بر لزوم بسیج همه اندیشمندان جهان برای مقابله با اندیشه تفرقه، تروریسم و بسط استکبار تأکید کرد.

متن بیانیه رئیس جمهور سابق به این شرح است؛

«بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم صل علی جمیع الانبیاء و المرسلین و علی خاتمهم محمد ابن عبدالله و آله الطاهرین و صحبه المنتجبین

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

علائم و شواهد مختلف نشان می دهد که حوادث بسیار زشت و محکوم تروریستی در پاریس، پرده دیگری از صحنه آرایی غارتگران بین المللی است که با هدف تداوم بخشیدن به سیاست های سلطه گران و به تعویق انداختن اضمحلال و فروپاشی نظام سرمایه داری به نمایش درآمده است. نمایشی که گرچه با کپی برداری ناقص از پرده قبلی یعنی حادثه ۱۱ سپتامبر، طراحی و اجرا شد اما به سهولت می توان اندیشه شیطانی استعمارگران و سلطه طلبان را در آن ردیابی کرد و چنین به نظر می رسد که حلقه دیگری از برنامه توسعه سلطه از طریق گسترش نژادپرستی و ایجاد جنگ مذهبی و قومی، در حال تکمیل شدن است.

پرواضح است که ملت  ها بیدارند و به خوبی عمق حوادث را درک می کنند، اما اینجانب نیز به حسب وظیفه و در دفاع از ارزش های الهی و انسانی، نکاتی را با ملتها در میان می گذارم:

۱- پیامبران الهی که پاک ترین انسانها، نماد رحمت الهی، تجلی کامل ارزشهای انسانی و سرشار از عشق به همه مردم هستند، مبعوث شده اند تا بدون درخواست هرگونه پاداشی، همگان را در شناخت و پیودن راه سعادت، کمال و مهرورزی یاری دهند و خدا به انسان فرصت داد تا برای نیل به قله کمال، اهتمام خویش را به ساختن جامعه ای سعادتمند و مملو از دوستی، عدالت، عزت، آزادی و ارزش های انسانی و عاری از اختلاف و دشمنی، فقر، تحقیر و تحصیل معطوف کند.

به روشنی پیداست که هیچ اختلاف و تفاوتی میان پیامبران الهی وجود ندارد و دامان پاک آنان و به ویژه پیامبر خاتم (ص)، بلندتر و شأنشان والاتر از آن است که دست خبیثان غارتگر و آدم کش که از آستین افراد حقیر، گاه نادان و فریب خورده و گاه مزدور، بیرون می آید، بتواند آن را بالا بیالاید.

۲- شیطان به عنوان بزرگترین دشمن انسان، همواره تلاش کرده است تا چهره نورانی پیامبران الهی را مشوه سازد و انسانها را در مسیر گمراهی قرار دهد و خباثت خود را تا آنجا عینیت بخشیده است که همه زشتی های تاریخ از دوره تاریک گیوتین، دادگاههای تفتیش عقاید، جنگ های صلیبی و برده برداری و استعمار تا اشغال فلسطین، کشتارهای میلیونی در جنگ ها، ترورهای گسترده و سربریدن وحشیانه کودکان و زنان را تحت نام گرایش به دین و ارزش های انسانی برنامه ریزی و اجرا نموده است و شیطان صفتان انسان نما نیز به طور کامل در خدمت منویات او بوده اند.

۳- تروریسم زاییده مدیریت ناعادلانه حاکم بر نظامات بین المللی، محصول تبعیض نژادی و فاصله طبقاتی و سیاست های استکباری برخی از دولت های زیاده خواه و کلان سرمایه داران جهانی و در خدمت تامین منافع آنان است. تروریسم، اقدامی کاملا شیطانی و یکی از زشت ترین انواع تجاوز به حقوق انسانهاست و هر کس، آن را به هر شکل و یا هر توجیه و عنوانی انجام دهد، مرتکب اقدامی ضد انسانی شده و به طور کامل محکوم است.

قریب به اتفاق گروه های تروریستی توسط سازمان های اطلاعاتی دولت های استعماری و اشغالگر از جمله سازمان سیا و موساد طراحی و راه اندازی می شوند و افراد ضعیف و فریب خورده آن را با سلاح های ساخت دولت های متجاوز جهانی و حمایت های مالی وابستگان آنها سازماندهی و اجرا می کنند.

از روزی که سلطه گران به بهانه مبارزه با تروریسم و در حقیقت برای بسط سیاست های استعمارگرانه خود، وارد افغانستان و عراق شده اند، ابعاد نزاع قومی و تروریستی دهها برابر شده و تاکنون صدها هزار انسان بی گناه به کام مرگ و نابودی فرو رفته اند. رژیم جعلی و تروریست اسرائیل که آشکارا و بی محابا مرتکب هر گونه اقدام تجاوزکارانه ای می شود و حتی با اعلام قبلی دست به ترور افراد می زند، ساخته و پرداخته مستکبران و مورد حمایت مطلق آنان است.

۴ - آزادی، بزرگترین هدیه خداوند به بشریت و متعلق به همگان است که سایر ارزش های انسانی در سایه آن شکوفا می شود. جوهر حقیقت انسانی در آزادی حقیقی متبلور و کامل می شود و عظمت و زیبایی آفرینش انسان در آن است که انسان ها با اختیار و انتخاب آزادانه خود، ارزش های متعالی را برمی گزینند و مسیر کمال را طی می کنند.

۵- متاسفانه دفاع از واژه مقدس و مظلوم آزادی به یک ژست تهوع آور و پوششی ناجوانمردانه برای توجیه اقدامات اهریمنی استعمارگران دیروز و به ظاهر متمدنان امروز تبدیل شده است. کسانی که به نام دفاع از آزادی، توهین به میلیاردها انسان و مقدسات آنان را برای خود جایز می شمارند، بدون تردید در حال مهیا کردن بستر جنگ های قومی و مذهبی هستند و این در حالی است که با همه قدرت نظامی، امنیتی و رسانه ای خود، مانع از هرگونه مخالفت با جنایت رژیم صهیونیستی می شوند و امکان بررسی حوادث تاریخی را از محققین سلب و آنان را سرکوب می کنند.

امروز مناسبات گذشته استعماری و غارت منابع ملت ها به شکل دیگری در جریان است. معادن ارزشمند بخش وسیعی از آفریقا و منابع سایر ملت ها در آسیا و آمریکای لاتین توسط سرمایه داران جهانی غارت می شود و همزمان بسیاری از مردم آن دیار در فقر به سر می برند. در همین حال استعمارگران برای جلوگیری از آگاهی و حضور مردم در تصمیم گیری با سرکوب آزادی و تحریک اختلافات قومی و مذهبی و با توزیع سلاح، مردم را به جان یکدیگر می اندازند.

در اروپا و آمریکای شمالی مردم تحت فشارهای اقتصادی و البته سیاسی به سر می برند و شرایط خفقان امنیتی حاکم، با سلب آزادی از مردم، اجازه اعتراض به آنان را نمی دهند.

۶- هر نوع جسارت و توهین و تحقیر مقدسات، آرمان ها و ارزش های دینی، ملی، فرهنگی و اجتماعی ملت ها نه تنها خود عملی شیطانی و از مظاهر آشکار نقص آزادی و تجاوز به حریم عمومی است بلکه مالا به تحدید آزادی و از بین بردن سرمایه اجتماعی ملت ها در صیانت از حریم آزادی منجر خواهد شد.

مستکبران که گروه های تروریستی را تجهیز و تشویق می کنند مشتاق نقض آزادی هستند تا علاوه بر بهره برداری های سیاسی و تبلیغاتی، بستر تسلط بیشتر خود بر ملت ها را فراهم نمایند. اگر آزادی به شکل حقیقی در جهان جاری شود، فرصتی برای دیکتاتوری، تجاوز به حقوق ملت ها، چپاول منابع آنان و بی عدالتی و استعمار و استکبار باقی نمی ماند.

۷- جنگ قومی و مذهبی به هر شکل و تحت هر عنوان به ضرر ملت ها و به نفع سلطه گران جهانی است. مسیحی، مسلمان، یهودی و پیروان دیگر مذاهب و عقاید، همه محترم و به دنبال توحید و عدالت و صلاح هستند. همگان باید مراقب باشند که دشمنان ملت ها، فرصت تجدید قوا و توسعه سلطه گری پیدا نکنند. آنان در ضعف قرار دارند و در پیشبرد برنامه های خود درمانده و مستأصل شده و برای گریز از آن به دنبال اختلاف افکنی جدیدی هستند.

امروز روز همبستگی است و البته پایان دوره تاریک سلطه اهریمنی مستکبران نزدیک است. متواضعانه از همه دانشگاهیان، متفکران و اندیشمندان، هنرمندان، اهالی قلم و همه آزادی خواهان و عدالت طلبان، می خواهم که به پاس حرمت اندیشه و ارزش های انسانی و برای ایفای مسئولیت خویش در جهت تبیین طراحی های تفکرقه انگیز و سلطه طلبانه دشمنان بشریت، به پا خیزند و ملت ها را در عبور از گردنه آخر و رسیدن به جامعه آرمانی یاری دهند.

همه برای مقابله با اندیشه تفرقه، تروریسم و هر اقدام تروریستی با تفرقه افکنانه که موجب بسط استکبار می شود، بسیج شوند و این پلشتی ها را از دامن جامعه انسانی بزدایند. ملت ها در تمام عالم در آسیا، اروپا، اقیانوسیه، آفریقا و آمریکا، بیش از پیش در جهت همبستگی و اتحاد و برای استقرار عدالت و دوستی تلاش و حرکت نمایند که جهانخواران رو به افول هستند و صبح زیبای بهار بشری در راه است. خوشبختانه ملت ها در یک همگرایی تاریخی به سمت نقطه موعود در حرکتند. سپیده دمیده است و به همه انسان ها سلام می کند و طلوع خورشید انسان کامل، توحید و عدالت و عشق را به همگان بشارت می دهد. سلام بر آزادی، سلام بر عشق و عدالت، سلام بر انسانیت و سلام بر بهار»

محمود احمدی نژاد».

محمود احمدی‌ نژاد بیانیه داد

جدید ترین مطالب سایت