لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رابطه جنسی بیل کلینتون با دو دختر نوجوان!

طبق گزارش های منتشر شده «بیل کلینتون» رئیس جمهور اسبق آمریکا، آزار جنسی کودکان در یک جزیره خصوصی که متعلق به «جفری اپستین» میلیاردر آمریکایی بوده است را مخفی می کرده بر اساس این گزارش ها وی نیز در این جنایات دخالت داشته.

پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر: طبق گزارش های منتشر شده «بیل کلینتون» رئیس جمهور اسبق آمریکا، آزار جنسی کودکان در یک جزیره خصوصی که متعلق به «جفری اپستین» میلیاردر آمریکایی بوده است را مخفی می کرده بر اساس این گزارش ها وی نیز در این جنایات دخالت داشته.

یکی از قربانیان آزار جنسی کودکان که توسط شاهزاده انگلیسی مورد سوء استفاده قرار گرفته بود به تازگی اعلام کرده است که «بیل کلینتون» رئیس جمهور اسبق آمریکا با دو دختر نوجوان رابطه غیراخلاقی داشته است.

در گفتگو با «ویرجینیا رابرتس» که مدعی است بعنوان یک برده جنسی برای شاهزاده اندرو، شاهزاده انگلیسی کار می کرده است، این مسئله آشکار شده که بیل کلینتون چندین سفر به این جزیره خصوصی داشته و در حین یکی از سفرهای سال 2002 خود، ظاهراً با دو دختر جوان کم سن و سال رابطه داشته است.

رابرتس می گوید: دو دختر جوان بودند که من به خوبی آنها را نمی شناسم و تنها می دانم که دو دختر از نیویورک بودند. یادم می آید که از جفری پرسیدم بیل کلینتون اینجا چه می کند و او لبخند زد و گفت «من به او مدیون هستم» ولی هرگز نگفت که به چه دلیل به او مدیون است.

از طرف دیگر  تاریخچه پروازها تأیید می کند که کلینتون یکی از مسافران هواپیمای خصوصی بوئینگ 727 ایپستین بوده است.

روزنامه انگلیسی «ساندی تایمز» چندی پیش گزارش کرد که در پی شکایت یک زن 30 ساله در دادگاهی آمریکایی، شاهزاده انگلیس به نام اندرو متهم به رابطه غیر اخلاقی با دختران نوجوان و زیر سن قانونی شده است.

بررسی ابعاد این مساله افشا کرد، یک سرمایه گذار و بانکدار آمریکایی با نام «جفری اپستین» میلیاردر متهم به فساد اخلاقی، دختران نوجوان را برای مقامات سیاسی داد و ستد می کرده است.

زن 30 ساله ای با نام «جین دو شماره 3» در دادگاهی در فلوریدای آمریکا علیه پرنس انگلیس شکایت کرده بود و در اظهارات خود گفته بود یک سرمایه  گذار آمریکایی به نام «جفری اپستین» وی را در سن 17 سالگی به عنوان برده جنسی اجاره کرده و وی را در سه نوبت برای روابط غیر اخلاقی، در اختیار پرنس اندرو گذاشته است.

بر اساس شکایات ارائه شده به دادگاه، این زن در سن 17 سالگی مجبور به روابط غیر اخلاقی با پرنس اندرو در لندن، نیویورک و در یک جزیره  خصوصی در دریای کارائیب شده است. اندرو پسر دوم ملکه انگلیس و پنجمین نفر در صف وارثان تاج و تخت انگلیس است.

گزارش های پیشین حاکی از آن است که این بانکدار آمریکایی از دوستان نزدیک شاهزاده انگلیس است و در جشن تولد ملکه در سال 2000 نیز حضور داشت و در کنار «جیس لین مکس ول» دوست خود که دختر غول رسانه ای معروف «رابرت مکس ول» است، در عکس های این مراسم دیده می شود.

بیل کلینتون درباره این اتهاماتی که علیه وی مطرح شده هنوز اظهارنظری ارائه نکرده است.

رابطه جنسی بیل کلینتون با دو دختر نوجوان!

جدید ترین مطالب سایت