لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آخرین خبر از دوپینگ بازیکن عراق/ احتمال بازگشت ایران وجود دارد

معتمد کیا مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد : منتظر نتیجه جلسه ای اف سی هستیم تا ببنیم چه نتیجه ای را برای بازی ایران و عراق اعلام می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، معتمد کیا مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد: مسئولان تیم ملی کشورمان  در دو ساعت که بعد از بازی زمان داشتند تا شکایات خود را ارایه دهند عازم سیدنی شدند تادر نشستی بامسئولان کنفدراسیون آسیا به  موضوع دوپینگ عبدالزهرا بازیکن تیم ملی عراق رسیدگی کنند.

وی افزود : در همین رابطه مسئولان تیم ملی فوتبال کشورمان هزینه مربوط به این موضوع را به حساب AFC واریز کرده تا هرچه سریع تر به این موضوع رسیدگی شود.

معتمد کیا گفت : امروز جلسه ای بود و منتظر نتیجه جلسه ای اف سی هستیم تا فردا اعلام شود و ببنیم چه نتیجه ای را برای بازی ایران و عراق اعلام می کند .

وی ادامه داد: اگر رای به نفع ما باشد  تیم ایران می ماند و اگر به نفع ما نباشد فردا به سیدنی رفته و دوشنبه به ایران باز خواهیم گشت .

فعلا تیم ملی ایران بازگشت خود را به تاخیر انداخته و به امید گشوده شدن راهی برای بازگشت به جدول جام ملت ها، در استرالیا مانده است.

مسئولان تیم ملی عراق نیز، اعلام کرده اند هیچ تذکر و ابلاغی از کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر محروم بود بازیکن خود دریافت نکرده بودند و به تازگی از موضوع اتهام دوپینگ وی مطلع شده اند.

 اگر دوپینگ یا محرومیت بازیکن تیم ملی عراق که مقابل تیم ملی کشورمان بازی کرده محرز شود احتمال اینکه نتیجه بازی ایران و عراق سه بر صفر به سود کشورمان شود وجود دارد.

هرچند ممکن است اردن و فلسطین که در دور گروهی با عراق همگروه بودند نیز اعتراض کنند و این موضوع، تصمیم گیری درباره حذف همه نتایج عراق را مشکل می کند.

رسانه ها و مطبوعات موضوعات مختلفی را در خصوص اعلام نتیجه بازی بیان می کنند که تا نتیجه جلسه ای اف سی اعلام نشود هیچ  گمانه زنی درست  نخواهد بود .

جدید ترین مطالب سایت