فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خشم فرزند ملک عبدالله از اقدام ملک سلمان

عزل و نصب های پادشاه جدید عربستان پس از درگذشت پادشاه سابق علاوه بر این که همگان را به تعجب واداشته است، نشان دهنده نزاع داخلی در خانواده پادشاهی است و فرزند پادشاه سابق را نیز به خشم آورده است.

پایگاه خبری انتخاب: عزل و نصب های پادشاه جدید عربستان پس از درگذشت پادشاه سابق علاوه بر این که همگان را به تعجب واداشته است، نشان دهنده نزاع داخلی در خانواده پادشاهی است و فرزند پادشاه سابق را نیز به خشم آورده است.

گزارش های منتشر شده فاش کردند، شاهزاده متعب بن عبدالله فرزند ملک عبدالله پادشاه سابق عربستان سعودی به سبب انتصاب محمد بن نایف وزیر کشور به عنوان جانشین ولیعهد به شدت خشمگین شده است. بر اساس این گزارش ها، تصمیم به انتصاب بن نایف قبل از دفن پادشاه با هدف بستن راه متعب بن عبدالله برای نزاع بر سر قدرت بین افراد خانواده حاکم صورت گرفته است.

همزمان با اعلام خبر درگذشت ملک عبدالله پادشاه سابق عربستان، ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه جدید این کشور به ائتلاف هفت سدیری گرایش پیدا کرد تا زمام قدرت را بار دیگر به دست بگیرند. این گرایش باعث شد به دنبال تعیین محمد بن نایف به عنوان جانشین ولیعهد عربستان، راه متعب بن عبدالله را برای رسیدن به قدرت بست.

خشم فرزند ملک عبدالله از اقدام ملک سلمان

جدید ترین مطالب سایت