لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مرگ دلخراش کودک توسط نیسان پدرش!!

کودک 5 ساله ای در بخش بسطام از توابع شاهرود استان سمنان با برخورد به نیسان پدرش که به صورت دنده عقب در حرکت بود، جان باخت.

 سرهنگ حسین پیوندی گفت: ساعت 11 روز گذشته یک فقره تصادف جرحی در حوالی روستای جیلان بخش بسطام به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد و ماموران انتظامی و پلیس شاهرود-آزادشهر به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار کرد: راننده 27 ساله در شرایطی که به صورت دنده عقب حرکت می کرد متوجه فرزند خردسالش که پشت خودرو ایستاده بود نشده و با وی برخورد می کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان سمنان ادامه داد: در این سانحه کودک 5 ساله بر اثر برخورد با چرخ عقب خودرو به شدت مجروح و توسط پدر و مادرش به درمانگاه کلاته خیج منتقل شد، ولی با توجه به جراحت ها و خونریزی شدید مصدوم، تلاش پزشکان بی نتیجه ماند و این کودک خردسال جان خود را از دست داد که علت و نحوه دقیق وقوع این حادثه تلخ و ناگوار در حال بررسی است.

وی تصریح کرد: پلیس همواره تاکید دارد حین استفاده از وسایط نقلیه و رانندگی تمام حواس و دقت خود را بر این امر متمرکز کنید و با دقت تمام و بررسی کامل مسیر حرکت خود، برانید تا شاهد این گونه سوانح جبران ناپذیر نباشید.

منبع: isna.ir

جدید ترین مطالب سایت