فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بیانیه قدردانی مجلسی ها از سردار سلیمانی

  ۲۰۸ نفر از نمایندگان مجلس در بیانیه  ای از نیروی قدس سپاه و سردار سلیمانی در روند مبارزه با گروه های تروریستی و داعش قدردانی کردند.      

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، 208 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه)  با صدور بیانیه  ای از نیروی قدس سپاه و سردار سلیمانی در پی مبارزه با گروه های تروریستی و داعش و نقش مؤثر در ایجاد امنیت در منطقه قدردانی و تشکر کردند.

متن کامل این بیانیه که ضرغام صادقی، عضو هیئت رئیسه مجلس آن را قرائت کرد، به شرح ذیل است:

بیانیه قدردانی مجلسی ها از سردار سلیمانی

بسمه تعالی

نیروهای پرتوان و متعهد و مقتدر نیروی قدس سپاه و فرماندهی هوشمند و پرتوان و قهرمانان سردار سلیمانی تقدیر می کنیم و از نقش تعیین کننده نیروی قدس این بازوی مقتدر امت انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی در دفاع از ملت مسلمان و پایدار از امنیت منطقه و مبارزه مقتدرانه و پیروزمندانه با گروهک های تروریستی به ویژه گروهک تروریستی جنایتکار و شرور داعش این مزدور استکبار جهانی و صهیونیسم جهانی قدردانی  و تشکر می کنیم.

شهادت سردار سپاه اسلام ، سردار الله  دادی و دیگر شهدای سرافراز نیروی قدس که بر اساس درخواست کشورهای منطقه به عنوان مشاوران نظامی ایفای مسئولیت کردند و در این راه به مقام رفیع شهادت رسیدند به عموم امت اسلام و ملت بزرگ ایران تبریک و تسلیت می گوییم.

بیانیه قدردانی مجلسی ها از سردار سلیمانی

جدید ترین مطالب سایت