فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

درخواست غافلگیر کننده داعش؛ ساجده الریشاوی درمقابل اسیر ژاپنی

گروه تروریستی تکفیری داعش پس از انتشار خبر اعدام یکی از گروگانهای ژاپنی، آزادی یک زن را در مقابل گروگان دیگر خواستار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، روزنامه رای الیوم، با اشاره به درخواست داعش برای آزادی ساجده الریشاوی، زن زندانی در اردن آورده است؛ با درخواست داعش برای مبادله ساجده الریشاوی با گروگان ژاپنی که از سوی داعش اعدام شده است، مجددا موضوع الریشاوی مطرح شده است. دولت ژاپن اتاق عملیات مشترک در امان پایتخت اردن برای بررسی گزینه های نجات گروگان دوم که هنوز در قید حیات است تشکیل داده.درخواست داعش، دولت اردن که برگه الریشاوی را در دست دارد و می تواند به گفتگوها برای آزادی معاذ الکساسبه خلبان اردنی استفاده کند، غافلگیر کرد.

درخواست غافلگیر کننده داعش؛ ساجده الریشاوی درمقابل اسیر ژاپنی

هنوز نحوه تعامل اردن و ژاپن با درخواست عجیب داعش مشخص نیست و تصمیم گیرندگان در امان به دنبال تحلیل این موضوع هستند و برخی خواستار آزادی الریشاوی و معاوضه وی با گروگان ژاپنی به امید باز شدن مسیر برای مبادلات دیگر با داعش هستند به ویژه که اردنی ها زیاد کربولی، معاون ابومصعب الزرقاوی، را دراختیار دارند.

موضوع قابل تامل این است که امان در قبال امکان معاوضه الریشاوی با الکساسبه نرمش نشان می دهد، اما درخواست مربوط به مبادله وی با گروگان ژاپنی عجیب و اهدافی مبهم را دنبال می کند و زن عراقی را مجددا مطرح کرده است.

درخواست غافلگیر کننده داعش؛ ساجده الریشاوی درمقابل اسیر ژاپنی

جدید ترین مطالب سایت