لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سواستفاده بوکوحرام از کودکان +عکس

عناصر بوکوحرام کودکان کم سن و سال را تحت آموزش نظامی خود قرار می دهند و از آنها در عملیات تروریستی استفاده می کنند.

خبرگزاری ابنا: عناصر بوکوحرام کودکان کم سن و سال را تحت آموزش نظامی خود قرار می دهند و از آنها در عملیات تروریستی استفاده می کنند.

تروریست های تکفیری بوکوحرام در نیجریه کودکان و زنان ربوده  شده را وادار می کنند در مناطق شمالی این کشور به عنوان «بمب گذار انتحاری» عمل کنند.

سواستفاده بوکوحرام از کودکان +عکس

یک تحلیلگر ارشد مسائل آفریقا از موسسه «وریسک ماپلکرافت» با افشای شیوه های جدید عناصر بوکوحرام در عملیات تروریستی گفت این تندرو ها کودکان کم سن و سال را تحت آموزش نظامی خود قرار می دهند و از آنها در عملیات تروریستی استفاده می کنند.

بوکوحرام برای اجرای بمب گذاری های انتحاری به زنان و کودکان وابسته است زیرا آن ها به سهولت می توانند در محیط های شهری شلوغ نفوذ و بدون برانگیختن شک و سوء ظن، از ایست های بازرسی امنیتی عبور کنند.

سواستفاده بوکوحرام از کودکان +عکس

این مساله بر توانایی بوکوحرام در دسترسی به تمامی عناصر جامعه و شستشوی مغزی و استفاده از آنان تاکید دارد.

گزارش ها مبنی بر استفاده بوکوحرام از چند فرد کم سن و سال که گفته می شود بمب گذار انتحاری هستند دال بر این است که آن ها از میان انبوه قربانیان آدم ربایی بوکوحرام انتخاب و به اجرای حملات یادشده وادار شدند.

بوکوحرام که نام آن به معنای «حرام بودن آموزش غربی» است به مدت پنج سال است که برای ایجاد به زعم خود «کشوری اسلامی» در شمال شرق نیجریه اقدامات خشونت آمیزی به راه انداخته  است.

سواستفاده بوکوحرام از کودکان +عکس

جدید ترین مطالب سایت