لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دولت یارانه نقدی چه کسانی را قطع می کند؟

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه حذف یارانه اقشار پردرآمد ابتدا از حقوق بگیران دولتی و به تدریج از سایر خانوارهای بی نیاز آغاز خواهد شد، گفت: منابع حاصل از حذف یارانه اقشار پردرآمد قطعاً به صنعت و تولید تزریق می شود.

خبرگزاری فارس: ابوالحسن فیروزآبادی قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به این سؤال که چرا تاکنون یارانه اقشار ثروتمند با وجود الزام قانون و اعلام رسمی دولت حذف نشده است، اظهار داشت: به دنبال الزام حذف یارانه اقشار پردرآمد برنامه ریزی هایی انجام شده و افرادی هم شناسایی شده اند.

وی افزود: این یارانه ها باید به سمت اقشار ضعیف تولید و صنایع که اشتغال را به دنبال دارد تزریق شود، بنابراین با توجه به پیش بینی ها و بررسی هایی که در دولت انجام شده، یارانه ثروتمندان قطع خواهد شد.

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اینکه در مجلس هم لایحه ای با عنوان رفع موانع تولید با پیگیری های دولت در حال تصویب است، گفت: این لایحه در زمینه افزایش تولید و اشتغال اثرگذار خواهد بود، از طرفی هم با حذف یارانه اقشار ثروتمند قاعدتاً باید این منابع به سمت تولید تزریق شود.

فیروزآبادی در پاسخ به این سؤال که با گذشت بیش از یک ونیم سال از عمر دولت یازدهم، آیا افرادی برای حذف یارانه شناسایی شده اند، یا خیر و اینکه در مرحله اول چه تعداد حذف خواهند شد، گفت: در این مورد عدد قطعی نمی توان اعلام کرد، اما طبق برنامه ریزی، ابتدا از مقامات و مسئولان کشور که حقوق دولتی دریافت می کنند، حذف یارانه ها آغاز خواهد شد.

وی گفت: یارانه اقشار ثروتمند به تدریج از دیگر افراد و خانوارهای بی نیاز حذف می شود.

جدید ترین مطالب سایت