لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هدیه میلیونی رژیم صهیونیستی به شارلی ابدو

  پایگاه ایریش تایمز گزارش داد، آویگدور لیبرمن، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی محموله های بزرگی از نسخه های نشریه موهن فرانسوی را خریداری و آن را به طور رایگان میان ساکنان سرزمین های اشغالی توزیع می کند.          

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از فارس، وزارت خارجه رژیم غاصب صهیونیستی، برای کمک به "پروژه شارلی ابدو" چندین محموله از نسخه های اخیر نشریه موهن شارلی ابدو را خریداری کرده و به طور رایگان در نقاط مختلف جهان و سرزمین های اشغالی توزیع می کند.

این نشریه با چاپ تصاویر موهن به پیامبر اکرم (ص) در روزهای گذشته موجب خشم مسلمانان شده بود.

هدیه میلیونی رژیم صهیونیستی به شارلی ابدو

این اقدام پس از آن صورت گرفت که بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کتاب در فلسطین اشغالی بعد از اعتراض غیریهودی های تل آویو از اقدام به فروش این نشریه خودداری کرد و فقط نسخه هایی از آن را به طور آنلاین به فروش رساند.

 آویگدور لیبرمن، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی پس از این اقدام از تصمیم حزب « تل آویو خانه ما» برای توزیع هزاران نسخه از شماره اخیر این نشریه که شامل کاریکارتوهای موهن علیه پیامبر اسلام (ص) بود خبر داد و آن را اقدامی در راستای «آزادی بیان» توصیف کرد.

این ادعا در شرایطی مطرح می شود که یکی از کاریکاتوریست های این نشریه که چندی پیش اقدام به طراحی یک شخصیت یهودی کرده بود، با فشار رژیم صهیونیستی و به دستور دولت فرانسه، اخراج شد.

رژیم صهیونیستی و حامیان غربی و عربی اش، پیش از این نیز بارها به این روش به فعالان عرصه های اجتماعی، هنری و رسانه ای مطیع خود یاری رسانده اند. در یک مورد، تابلوهای نقاشی غیرحرفه ای یک چهره سیاسی ایرانی، که اغلب آنها برای نقاشان حرفه ای نامفهوم بود، به قیمت های میلیونی توسط خریداران ناشناس خریداری شد.

هدیه میلیونی رژیم صهیونیستی به شارلی ابدو

جدید ترین مطالب سایت