فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فصل بعد پخش مستقیم لیگ نداریم؟

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال تاکنون چند نامه را برای قرارداد جدید حق پخش تلویزیونی خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما نوشته اما این نامه ها بی پاسخ مانده است...

هموطن:علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال تاکنون چند نامه را برای قرارداد جدید حق پخش تلویزیونی خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما نوشته اما این نامه ها بی پاسخ مانده است.

این در حالی است که رئیس فدراسیون به دنبال پایان قرارداد سه ساله با صدا و سیما پیگیر عقد قرارداد جدید حق پخش تلویزیونی است و بر پیشنهاد ۱۶۰ میلیاردی خود اصرار دارد.

علی کفاشیان در مورد اینکه از رقم ۱۶۰ میلیارد عقب نشینی خواهد کرد و به صدا و سیما تخفیف خواهد داد یا نه، به تسنیم گفت: در حال حاضر دو – سه نامه ما خطاب به ضرغامی در این رابطه بی جواب مانده است. از سوی دیگر قرارداد سه ساله ما با صدا و سیما تمام شده و باید این قرارداد تمدید شود، اول آنها باید جلو بیایند تا بعد درباره تخفیف و مسائل دیگر صحبت شود. البته پیشنهاد ما همان ۱۶۰ میلیارد است.

وی تاکید کرد: اطمینان می دهم اگر قرارداد حق پخش تلویزیونی منعقد نشود به دلیل شرایطی که داریم ناچاریم از پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال جلوگیری کنیم.

منبع خبر: فیفادی

جدید ترین مطالب سایت