لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مردم اعصاب ندارند

جدیدترین بررسی علمی نشان می دهد، مردم دیگر در قبال آلودگی های صوتی، از جمله سر و صدای همسایه ها، پارس سگ، صدای بلند وسائل صوتی و تصویری، صدای رفت و آمد خودروها و پرواز هواپیماها، تاب تحمل ندارند.

به گزارش «گروه ترجمه» پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، روزنامه «گاردین» نوشت: بررسی گسترده دولت انگلیس نشان داد، مردم این کشور دیگر در قبال آلودگی های صوتی، از جمله سر و صدای همسایه ها، پارس سگ، صدای بلند وسائل صوتی و تصویری، صدای رفت و آمد خودروها و پرواز هواپیماها، تاب تحمل ندارند.

مردم اعصاب ندارند

برابر این بررسی که نتایج آن، پس از یک دهه پژوهش منتشر می شود، از سال 2000 میلادی، رتبه «آزاردهنده بودن» آلودگی صدا، از جایگاه نهم، به جایگاه چهارم مشکلات محیطی تبدیل شده و اکنون با آلودگی هوا در یک رده برابر جای دارد.

بررسی های سازمان محیط زیست، غذا و امور روستایی مشخص کرد 48 درصد از 2750 نفری که در انگلیس و ولز، در این بررسی شرکت داده شدند، احساس می کنند که زندگی در خانه آنها، به علت اثرپذیری از آلودگی صوتی، به شدت آسیب دیده است.

یک پنجم پرسش شوندگان در این بررسی، اعلام کرده اند که نیمه شب به علت سر و صدا و آلودگی محیطی، از خواب بیدار می شوند.

در این بررسی، تغییر اندکی در آمار افرادی که می گویند از صدای ناخوشایند  محیطی، تاثیر گرفته اند، ایجاد شده است؛ حال آنکه بین 11 تا 17 درصد ازافراد می گویند از این آلودگی صوتی، به میزان قابل توجهی، عصبی هستند.

مردم اعصاب ندارند

جدید ترین مطالب سایت