فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حذف برکناری اسد‌، از اولویت‌ سیاست آمریکا‌

روزنامه انگلیسی با اشاره به مواضع اخیر مقامات آمریکایی نوشت:  آمریکا موضعش را در قبال سوریه تغییر داده و دیگر بر کنار رفتن بشار اسد تاکیدی نمی کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، یک روزنامه انگلیسی در گزارشی درباره مواضع اخیر آمریکایی ها تاکید کرد که دیگر خلع بشار اسد از قدرت در سوریه اولویت واشنگتن نیست.

 روزنامه "گاردین" در گزارشی با عنوان "آمریکا موضع خود درباره تغییر رژیم سوریه را تغییر می دهد و برداشتن تهدید داعش اولویت اصلی می شود"، به بررسی تغییر مواضع اخیر مقامات آمریکایی پرداخت.

 در گزارش این روزنامه انگلیسی آمده است: "واشنگتن همچنان امیدوار است، بشار اسد از قدرت خلع شود، اما دیگر بر این موضوع به عنوان پیش شرط صلح در سوریه تاکید نمی کند".

 در ادامه گزارش می خوانیم: "حمایت آمریکا از مذاکرات صلح سوریه به میزبانی دولت روسیه در مسکو( در این هفته ) به عنوان مدرک و شاهد بیشتری از این موضوع است که دولت اوباما به آرامی و بی سر و صدا درخواست طولانی مدت خود درباره کناره  گیری بشار اسد به عنوان هر گونه راه  حلی را کنار گذاشته است".

  گاردین همچنین نوشت: "روسیه با همراهی ایران از اسد حمایت کرده است. آمریکا و مخالفان در تبعید سوریه(خارج نشین) با حمایت انگلیس،  اتحادیه اروپا،  ترکیه و عربستان هم بر این تاکید داشته اند که صلح تا زمانی که اسد در قدرت است،  دست یافتنی نیست".

 این روزنامه با اشاره به اظهارات قبلی مقامات آمریکایی نوشت: "جان کری اواخر اکتبر گفته بود که تا زمان باقی بودن بشار اسد در قدرت سوریه، صلحی در کار نخواهد بود، اما اکنون وزیر خارجه آمریکا لحن خود را تغییر داده است و در دیدار با نماینده ویژه سازمان ملل درباره سوریه اشاره ‎ای به تغییر رژیم نکرد".

 گاردین می نویسد: "تاکید کری بر تهدید تروریسم داعش، موضوع مهمی برای فهم تغییر رویکرد کاخ سفید است. شکست داعش به اولویت اصلی و مهم منطقه ای دولت اوباما تبدیل شده است؛ البته توافق هسته ای در صورتی که واشنگتن و تهران در قبال سوریه بتوانند توافق کنند، شانس بیشتری خواهد داشت".

حذف برکناری اسد‌، از اولویت‌ سیاست آمریکا‌

جدید ترین مطالب سایت