لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

7کشته در واژگونی اتوبوس/ مجوز فعالیت شرکت اتوبوسرانی خصوصی باطل شد

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران کشته های این حادثه را دو مرد و پنج زن عنوان کرد...

به گزارش گروه اجتماعی مشرق، صبح امروز یک دستگاه اتوبوس بخش خصوصی در محدوده بزرگراه آزادگان دوربرگردان حکیم چپ شد و با حضور عوامل اورژانس و آتش نشانی اقدامات لازم صورت گرفت.

7کشته در واژگونی اتوبوس/ مجوز فعالیت شرکت اتوبوسرانی خصوصی باطل شد

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط بر روی عکس کلیک کنید

سرهنگ عین الله جهانی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: حوالی ساعت 9 صبح امروز یک دستگاه اتوبوس شرکت واحدبخش خصوصی که از شمال به جنوب بزرگراه آزادگان در باند کندرو در حال حرکت بود قصد ورود به بزرگراه حکیم شرق را داشت که در راستگرد این ورودی واژگون می شود.

7کشته در واژگونی اتوبوس/ مجوز فعالیت شرکت اتوبوسرانی خصوصی باطل شد

 

وی افزود: در پی این حادثه اتوبوس با گاردریل های کناری برخورد کرده و متاسفانه هفت تن در محل کشته و تعدادی مجروح می شوند که شمار دقیق مجروحان هنوز مشخص نیست و این افراد به بیمارستان منتقل شده اند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران کشته های این حادثه را دو مرد و پنج زن عنوان کرد و گفت: هنوز علت تامه این حادثه مشخص نیست اما آنچه مسلم است اتوبوس مذکور داخل رمپ واژگون شده و نیروی گریز از مرکز موجب واژگونی آن شده است که این امر می تواند به سرعت بیش از حد مجاز اتوبوس مرتبط باشد چرا که حد مجاز سرعت در داخل رمپ و لوپ ها حداکثر 30 کیلومتر بر ساعت است. 

7کشته در واژگونی اتوبوس/ مجوز فعالیت شرکت اتوبوسرانی خصوصی باطل شد

 

محمد عباسی، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران نیز گفت: در این حادثه تاکنون 7 نفر کشته شده اند و تعدادی نیز مجروح شده اند که آمار دقیق آن متعاقبا اعلام می شود. 

وی گفت: مجروحان این حادثه با حضور آمبولانسهای زمینی و بالگردهای اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

مجوز فعالیت شرکت اتوبوسرانی خصوصی باطل شد

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی با اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس بخش خصوصی در بزرگراه آزادگان گفت: بلافاصله مجوز فعالیت شرکت خصوصی را باطل کردیم و علت حادثه در دست بررسی است. 

پیمان سنندجی مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با اشاره به واژگون شدن اتوبوس بخش خصوصی در محدوده شهرک صدرا در منطقه22 گفت: گرچه سرعت اتوبوس در این حادثه استاندارد بوده اما به دلیل خارج شدن کنترل اتوبوس متاسفانه تعدادی از مسافران جان خود را از دست داده و مجروح شدند.

وی با ابراز تاسف از وقوع این حادثه اظهار کرد:ساعت 9 صبح امروز  یک دستگاه اتوبوس اسکانیا مربوط به بخش خصوصی شرکت واحد مسیر شریعتی به چیتگر که با سرعت 50 کیلومتر در  شمال به جنوب بزرگراه آزادگان در حال حرکت بود که در محدوده شهرک صدرا، مقابل پژوهشگاه نفت؛ کنترل اتوبوس از دست راننده خارج و اتوبوس واژگون شد.

7کشته در واژگونی اتوبوس/ مجوز فعالیت شرکت اتوبوسرانی خصوصی باطل شد

 

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با اشاره به اینکه سرعت اتوبوس در حد استاندارد بوده، به تسنیم گفت : در این حادثه تعدادی از مسافران مجروح و تعدادی نیز جان خود را از دست دادند.

سنندجی ضمن ابراز تاسف و عذرخواهی از شهروندان به دلیل این اتفاق گفت: در پی این حادثه جلسه کمیته انضباطی برگزار شد و براساس بند 20  قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی حکم انحلال شرکت خصوصی که اتوبوس مذکور متعلق به آن است، صادر شد و علت دقیق حادثه  در دست برررسی است.

بازداشت راننده اتوبوس

سرهنگ سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور تهران با اعلام این که علت این حادثه در دست بررسی است و پس از رسیدگی هیات عالی کارشناسی تصادفات پلیس راهور تهران اعلام می شود تاکید کرد: راننده خودرو زنده است و به زودی بازداشت می شود.

جدید ترین مطالب سایت