فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نقش "همسایه صادق" در بزرگترین شکست داعش!

ا وجود تلاشهای فراوان داعش در فتح مهمترین گذرگاه مرزی منطقه، عین العرب با مقاومت و پایمردی مردم و نیروهای ارتش آزاد شد. نگاهی به واقعیتهای منطقه نقش ائتلاف آمریکایی و البته "همسایگان صادق" را بیش از پیش در برابر تحلیلگران مستقل قرار میدهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر گروه تروریستی داعش هنوز در حال  عقب نشینی از حاشیه های این شهر است. با فتح شهر عین العرب و ورود نیروهای مردمی و ارتش به شهر، در میان کشته شدگان داعش تعداد زیادی از جنگجویان خارجی دیده میشوند که در درگیریها بر سر عین العرب کشته شدند.

با وجودی که  داعش تعدادی از بهترین جنگجویان خارجی خود را به همراه انواع تجهیزات اهدایی، به عین العرب فرستاد، اما در شش هفته گذشته علاوه بر تلفات، موجب ایجاد شکاف هایی میان سران خود شد. این گروه حتی جنگجویان خارجی را به علت امتناع از دستورات برای اعزام و استقرار به این شهر، اعدام کرده است. ناظران می گویند داعش به رغم در اختیار داشتن تسلیحات پیشرفته ای که از به لطف حامیان خود بدست آورده است، در این نبرد تقریبا 1200 جنگجو را از دست داد.

در بررسی های اولیه مشخص شده که بسیاری از جنگجویان خارجی که عمدتا استرالیایی، بلژیکی، کانادایی و چچنی هستند، در میان کشته شدگان بودند.

نقش "همسایه صادق" در بزرگترین شکست داعش!

جدید ترین مطالب سایت